basit bir web site

MAJESTE

Kadim Dost
hayır bu mk portal değil joomla sistemi ile yapılmış bir web site sadece yapılmış olan joomla kurulumu ile gelen temayı güzelce editlemişler bunu sede yapabilirsin zor değil artı olarak resim galerisini de Pony Gallery dediğimiz resim galeri bileşeni ile yapmışlar yani özet olarak çok basit joomla kur biraz uğraş yaparsın...

GameOver

»¿GaMeOveя™¿«
hayır bu mk portal değil joomla sistemi ile yapılmış bir web site sadece yapılmış olan joomla kurulumu ile gelen temayı güzelce editlemişler bunu sede yapabilirsin zor değil artı olarak resim galerisini de Pony Gallery dediğimiz resim galeri bileşeni ile yapmışlar yani özet olarak çok basit joomla kur biraz uğraş yaparsın...
,

ktılıorumm

fells2

Banned

olcaytoh

New member
Bunlarla ugrasacagınıza flash la ugrasın daha estetik site yaparsınız ,flash templates dolu forum.zaten verdigin sitedede banner da flash var :D

olcaytoh

New member
Valla MAJESTE joomla yı kurdum ayarlarını filan yaptım ama hiç onda site calısmadım,ama arkadasın verdigi linkten baktım.Profosyonel bi site olursa cok ugrasmak gerekir tabi flahs ta

MAJESTE

Kadim Dost
flash gerek yok zaten joomla modulleri var resimleri flasj gösterio ? ne gerek var flash a

HTML