banned

ramizaahfb

New member
arkadaslar bi onerim olcak yada bole bi bolum varsa simdiden ozur diliyorum ama baya bi baktim goremedim oneriye gelince sitede kimlerin ve neden banned yediklerini gosteren bir bolum olsa birde rutbeleri dusen arkadaslarin neden rutbelerinin dustugunu beliren bir aciklama olsa nasil olur (gecenlerde bi mod arkadasin rutbesinin dustugunu farkettimde merak ettim biraz aradim ama neden oldugunu anlayamadim da bu istegimin baslangic noktasida bu zaten)

ifrit

RuHaNi WaRliK
banlanan kullanicalarin neden bandiklari yonetim bolumune yaziliyor, hangi dawranisindan dolayi oldugu,

kurallar zaten belli, banlanma nedeni bunlardan birisine uymayisi, uyari almasi we tekrar ayni hareketi tekrarlamisi oluyor

The Squealer

Special Effects expert
aslında iyi olyrdu bizde merak edioz bazen

hannibalgs

New member
bencede böyle bişey gerekli, olaydan ders almak için, böylece kuralları daha iyi öğreniriz.(Bir nusubet bin nasiatdan iyidir.)olayı yani..!:)

MaXXSoFT

New member
Öneri Güzel gözüküo fakat kimse gereksiz yere banlanmaz. Forum kurallarını okuyan anlayan ve uyan banlanmaz bence. Rütbe Konusuda aynıdır. Tabi Son söz Yöneticilerin!!

melihbakir

LorD oF The WaReZ
Gerek Olacagini Sanmiyorum Boyle Bir Bolumun Cunku "kurallara Uymayan Cezalandirilir" Bu Kadar Iste :)

WyverN

New member
k€sk!n' Alıntı:
Gerek Olacagini Sanmiyorum Boyle Bir Bolumun Cunku "kurallara Uymayan Cezalandirilir" Bu Kadar Iste :)
+1,54642 arkadasım sana katılıyorum... :rolleyes:

ahmetcan

New member
Ban konusunda gerekenler söylenmiş rütbe konusunda ise anladım kim olduğunu ama sen merak etme bence gerek yok meraka :) eğer dayanamam çatlarım diyosan pm kullan :)

Bnce banlı kullanıcıları üyelerınde görebileceği bir bölüm açılmalı ve tabikide abana itiraz bölümüde olmalı böyle daha eşit olabileceğini düşünüyorum...
Çok baş ağrıtır uğraşılmaz derseniz 18.732 üyesi olan bir sitede bu war ve çok faydalı oluyo tabiki benım görüşüm... ;)

Cree

Murat
Ya Bölümden Ziyade Banlana UserLer Die Bir Ba$lıkda Açılabilir..!;)

desantralizasyon

Altın Üye
amaçsız olur. banlanan
kullanıcılar hata yapmış
kurallara uymamış ki
banlanmıştır. e kurallar
belli nie banlandığı da
belli olur sonuçta.

.Carnage

New member
des..... son noktayı koydu bence gereksiz bişey banlanan niye banlanır site kurallarına uymadığı için....

ramizaahfb

New member
bizde biliyoruz kurallara uymadigi icin ama olsa ii olurdu yinede buna dark karar verir ama simdiye kadar bi ses cıkmadigina gore gereksiz olarak goruluyo o zaman bu konuyu kapatalim gitsin

grossherz

New member
banlanma sebebi mi arıyorsunuz alın size bir sebep(dötü bohlu üç dört delikanlı geçmiş burda patronluk taslıyorlar yoh cezalandırırız sanki bana ölüm cezası veriyorlar)
mesela bu üsteki yazı olabilirmi :) :clap:

HTML