Banlanan üyeler hakkında?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

☼«InfernaL»☼

║•Utimatom•║
Arkdaşlar sizcede güzel olmaz mı hatta eğlenceli bile olur =) ve hatta sitenin kalitesini arttırır.

Mesela sitede süresiz veya belli süreli olarak banlanan üyeler var ama şahsen ben ve benim gibi sitede takılan arkadaşlar büyük ihtimalle merak ediyodur ne halt ettide banlandı adam siteden falan diye =)

Bende diyorumki banlanan üyenin profline yeni bi link eklensin banlandığından dolayı ve o linke tıkladığımızda o kullanıcının ne sebeple banlandığına dair; o kullanıcıya hitaben, içinde mizah veya espri olan yada hakaret olan bir mesaj :D görebilsek.

Bunu örnekle açıklamam daha anlaşılır olur.

Mesela Cyber-Warrior sitesinde bu bahsettiğim şey var. Resimle göstereyim anlatmak istediğim şeyi;

Modaretör arkadaşlarında ilgisini çekerse, bi düşünseler diyorum ;) Basit bişey ama bence güzel olur =) Benden fikir ve öneri bilmem arkası gelir mi : ) İyi forumlar herkese.

muratcolez

New member
Çok Merak EdenLer Zaten Bunu Pm YoLuyLa YöneticiLerden ÖğrenebiLmekte. KaLdı ki bu Tip ŞeyLer Sitenin KaLitesini Artırmaz Kanısındayım. ÖrnekLerde Verdiğin NiteLemeLer İse Yöneticinin Üye ProfiLine Yazmaması Gereken Uç ÖrnekLerdir Diye Düşünüyorum.

☼«InfernaL»☼

║•Utimatom•║
Bana göre ilgi çekici ve eğlenceli ben öyle düşünüyorum bilmiyorum yinede herkesin kendi fikri ama olsa zararı olmaz.
Rahatsız etme ihtimali olan bi durum değil sonuçta... Sadece merak uyandırıyor eğer espri de yapabiliosan üyenin banlanma nedeniyle ilgili, (ki bu konu espri yapmak için zaten bi malzeme:) bu iş o zaman eğlenceli olur kastım. Modaretörlerin bileceği iş ben sadece fikrimi sundum.

Newwave

Altın Üye
Üyelerin banlandıkları ( atıldıklarında ) yazılıcak not kişisel bir nottur ve bu bilgi ilgili üye ile forum yönetimi arasında kalmalıdır.

Diğer kullanıcıların bu notu açıkça görmeleri ceza almış üyenin tüm foruma karşı kendisinin küçük düşürüldüğü hissine kapılmasına sebebiyet verebilir sen ilgili notu okurken eğlenebilirsin peki ya banlanan o da eğleniyormudur acaba ? bir de kendini ceza alan üyenin yerine koy ve o açıdan bak duruma.

Şahsen insanların aldıkları cezaları sergilemenin eğlendirici bir yanı olduğunu düşünmüyoum bir moderatör olarak iyi forumlar.

☼«InfernaL»☼

║•Utimatom•║
Üyelerin banlandıkları ( atıldıklarında ) yazılıcak not kişisel bir nottur ve bu bilgi ilgili üye ile forum yönetimi arasında kalmalıdır.

Diğer kullanıcıların bu notu açıkça görmeleri ceza almış üyenin tüm foruma karşı kendisinin küçük düşürüldüğü hissine kapılmasına sebebiyet verebilir sen ilgili notu okurken eğlenebilirsin peki ya banlanan o da eğleniyormudur acaba ? bir de kendini ceza alan üyenin yerine koy ve o açıdan bak duruma.

Şahsen insanların aldıkları cezaları sergilemenin eğlendirici bir yanı olduğunu düşünmüyoum bir moderatör olarak iyi forumlar.
Ama banlanan kişilerde sebepsiz yere banlanmaz ki sonuçta ... Mutlaka bi halt yer mesela ne bileyim münasebetsiz şeyler yazar veya kasıtlı olarak Trojan içerikli resim, video linki gibi birşeyler paylaşır, foruma ihanet eder vs... daha örnekler çoğaltılabilir.
Banlanan üye zaten sitede istenmeyen üyedir, istenmediği gibi niye bu konu böyle üye ve forum yönetimi arasında sır kalsın ki ... Ben böyle düşünüyorum..

react

Admin
Süper Moderatör
Banlanan üyeleri diğer üyeler önünde aşfetmenin doğru olacağını düşünmüyorum,

küfür nedeniyle banlananlar olduğu gibi, daha farklı nedenlerle banlanan üyeler de oluyor,

böyle bir uygulama da gereksiz yere kalpler kırılır, kurunun yanında yaşta yanar.

Ayrıca Hackhell baska bir siteyi taklit etmedi bugune kadar, bugunden sonrada ancak taklit edinilir.

dipnot;

http://www.hackhell.com/oneriler-ve-sikayetler/108059-neden-banlandi.html

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML