Balkondaki bilinmeyen kişi ...

hellucseme

New member
Bundan 2 yıl önce bir kuzenimin sünnet düğünü için izmir'e gitmiştim aynı zamanda yazlığımızda İzmir'deydi.Kuzenimin sünnet düğünü için 4 kuzen bi araya gelmiştik.Ve oturduk konuşmaya başladık.Ben aralarındaki en büyük kişiydim ve hepimizin arasında 1 er yaş fark vardı.Saat 5 sularıydı ben de onlara korkunç şeyler anlatıyodum .Televizyon kapalıydı ve televizyondan yansıma sayesinde kuzenimizin evlerindeki ve oturduğumuz odadaki balkon gözüküyordu.Ben onlara korkunç şeyler anlatırken televizyona gözüm takıldı .Televizyondan balkon gözüktüğü için balkonda simsiyah hiçbir organı yani ( ağzı burnu, gözleri)gözükmeyen , boyu normal bir insan boyu kadar bir varlık gördüm.Birden arkamı dönüp balkona baktım ve o şeyin gerçekten balkonda olduğunu anladım.O şeyi görür görmez ''O ne !! ? '' dedim ve ''Kaçııın!! '' diye bağırdım kuzenlerime o odadan ve evden fırladık annelerimizin yani büyüklerimizin olduğu eve girdik herşeyi korkarak ve heyecanlı bi şekilde anlattığımızda ise bize inanmadılar , kuzenlerime sizde gördünüz mü ? diye sorduğumda 1 tanesi gördüm dedi onun gördüğünden de emin değilim yalan olabilir yani... Bugün o güne ve o dakikaya geri dönebilseydim bi yerden fotoğraf makinası bulup veya telefonumu elime alıp fotoğrafını çekerdim herkesin bana inanması için ....o şeyin ne olduğunu bir türlü çözemedim(katil olsa hepimizi öldürürdü,hırsız olsa orda durmazdı ) Bu olay yalan dolan uydurma vs. değildir ALINTI değildir ....

HTML