Bakabilirmisniz Arkadaşlar..

w!N[s]ToN

New member
Konuda bahsediceğim sorun aslında basit bi konu qibi qörünüyor.Taaki başıma gelene dek:001_rolleyes: Yeni bi pc topluyorum oyun delisi bir gencim Ve topluyacağım makinenin temeli EKRAN kartından oluşucak yani tüm parçaları ekran kartına uyumlu bi şekilde toplucam ekran kartı için bütçem 250TL Sadece bir defalığına pc için masraf yapıcam ve dedğim gibi ekran kartı benim için herşey laned pixsel sharder :durdurun bu bütçeye göre pixsel sharder'ı iyi olucak bi ekran kartı arıyorum.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler arkadaşlar.

BrAvE HeArT

New member
kardeş directX 11 li modellerde en az 256bit olsa iyi olur onlarda biraz tuzlu yani 300den başlıyor. directx 11 ileriye yönük bir yatırım tercihini ona göre yap az daha para ver dx11 li al. Farketmez ben 10.1 alacam diyosan geçen şu modeli bi kullanıcıya taktım mükemmel soğutması var ve aynı zamanda 256bit bi bak istersen.

VATAN COMPUTER - ZOTAC - 9800GT ECO GDDR3 1GB 256Bit Nvidia DX10 Ekran Kartı - Ekran Kartı

Paran çok olsa şunu al derdim :)

VATAN COMPUTER - ZOTAC - GTX295 GDDR3 1792MB 896Bit Nvidia Ekran Kartı - Ekran Kartı

psychodrea

"psychologist"
dostum cok bilmislik etmek istemem ama bir defa pc toplıcam diyorsun ve o bütceye uygun ekran kartı arıyorsun ayrıca oyun delisi oldugunu söylüyorsun ( genelimiz gibi =) biliyorsun ki hergün yeni modeller cıkıyor ve oyunları daha da sağlam yapıyorlar kısacası bi defa toplamak istiyorsan biraz daha bütce ayırmalısın ekran kartına.

HTML