!..Bak Gidiyorum!(Written By aLoNe BoY) Bu Size Son Veda..!

aLoNe BoY

яσмαитι¢αℓ мσ∂ѕ
Gidiyorum bu diyarlardan,
Yorulmuşum baskılardan ve eksikliğinden
Ağır gelmeye başladı artık yokluğun...

Gidiyorum, artık gidiyorum!
Arkamda bıracak kimsem kalmadı ki
İşte o yüzden gidiyorum!!

Ama korkma!
Ben giderken bu şehirden
Silemedim seni kalbimden
Eğer silseydim, emin ol gitmezdim
Savaşırdım,belki o savaşta aranızdan ayrılmak zorunda kalırdım ama,
Aşkım için savaşırdım
DEĞER verdiğim şeyler için savaşırdım!!

Ama yok kalmadı hiçbirşeyim,
Sende gittin ya, beni terkettin ya!
Aslında ben o an öldüm
O andan sonra ki her saniyem zehir oldu inan bana!

Bak gözlerim doldu şimdi,
Keşke son sözlerin güzel olsaydı
Keşke son sözlerinde bana olan nefreti değilde
Keşke onca yaşanmış güzel şey için son kez
Ama inan son kez bir çift güzel söz söylesiydin...

Bak ben gidiyorum uzaklara sessizce...
Keşke son sözlerin "Allah Belanı Versin" değilde,
Keşke "Hadi Git Ama Arkanda Beni Bırakacak Biriysen GİT!" deseydin...

Ama eğer son sözlerin bul olsaydı emin ol GİTMEZDİM!
Keşke diyorum artık seninle ilgili hayal kurarken..
Keşke diyorum ama keşkelerim hiç bitmiyor
Çünkü sana karşı olan hayallerim hiç bitmiyor...

Neyse artık yolculuk vakti,
Eee yolcu yolunda gerek,
Bak gidiyorum sessizce
Bak gidiyorum GÖZLERİM YAŞLI halde,
Bak GİDİYORUM KALBİM HALA SENDE!!
Bak Gidiyorum ...

Written by aLoNe BoY

17:47

21.04.2006​

Dip Not: Arkadaşlar bu akşam en büyük kararımı aldım ve intihar edeceğim! Forumda Hakikatten Çok Şey Öğrendim.. İnş. Bende Sizlere Birşeyler Katabilmişimdir.. Bu Kararı Almak Hakikatten Zor Oldu Ama Sanırım Artık Beni Bu Hayata Bağlicak Pek Birşey Yok..ELVEDA...
:(

iSpiK

Kadim Dost
kafanmı guzel ne intiharı..

εگмεя

Fuzuli Üye
Ya öle şeymi olur hayata bğlayacak bişi kalmadı diye saçmalama yaaa..kendine gel lütfen..kimsenin hayatı kimseye bağlı değildir offfffffffff lütfen kendini toparla

Lütfen kardeşim saqin kafayla düşün belki şimdi sinirlisin sorunun ne bilmiorum ama kendini toparlamaya çalış...Modlugu falanda bıraqmıosun..Nolur kendine geL

RPM

New member
üstad niye intihar edicen hayat güsel arabalar güsel olmazki:hhman: bi de HacKHeLL war

aLoNe BoY

яσмαитι¢αℓ мσ∂ѕ
SQULACHİ' Alıntı:
intahar edicem diyip vazgeçen çok adam gördük işallah öle olmaz :D:D

gel bakim ne derdin warmış senin ;)

Yoq bu alınan karar kesindir sadece bi şekilde vazgeçerim bu kararımdan ki o da imkansız boşwerin.. Bu arada kafam güzel değil,uzun süre düşünülerek alınmış bir karar bu ama şunu söyliyeyim eğer hakikatten yorumlar böyle devam ederse vazgeçebilirim çünkü bu kadar sevenim olduğunu bilmiyorum.. Ya biliyorum şimdi siz adam iki dk önce beni kimse döndüremez diodu şimdi ise belki yapmam dio diosunuzdur. Ama inanın insan bazen her türlü (dost sevg,si dahil) her türlü sevgiye ihtiyaç duyuyor.. Ve bunu bulamayınca bi eksiklik duygusuyla her türlü istek ve arzularından vazgeçiyor. Ya beni zaten tanıyan tanır bilen bilir.. Burda kimseye de yalan söyliyecek halim yoq adam gibi alınmış bir karar bu ama eğer bu şekilde msj lar devam ederse tekrar düşünebilirim...:eek:

εگмεя

Fuzuli Üye
ewet kardeşim kimseye değmez...Kendine gel ve tekrar düşün.sen birkere ölcen ya gerinde kalanlar onlarıda düşün olurmu (;

Zeytin

Zeytin&Limon
lan olm manyakmısın.. hickimse icin degmez ölüm ciddiyim bak.. sen bidaha dusun!

siir guselmis bu arada.. ama dusuncen berbat!

d0LpHiNs™

AzraiLin GözYa$LaRı
εگмεя' Alıntı:
Ya öle şeymi olur hayata bğlayacak bişi kalmadı diye saçmalama yaaa..kendine gel lütfen..kimsenin hayatı kimseye bağlı değildir offfffffffff lütfen kendini toparla

Lütfen kardeşim saqin kafayla düşün belki şimdi sinirlisin sorunun ne bilmiorum ama kendini toparlamaya çalış...Modlugu falanda bıraqmıosun..Nolur kendine geL
ewt esmer haklı sen ilk önce kafanı topla...:Sopa

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
ya alone olm nedir benim senden çektiğim zırt pırt peşinde koşuom aq benimkide can yoruldum lan:)ne intaharı olm 24 haziranda ben geliom deli d.gününü kutlucaz olm sırf pasta parası vermemek için böle yapıon dimi tek derdin bu tmm hadi len yemiom pastadanda e e e nie intahar edicen . . .

olm saçma sapan iş yapma bak bu konuyu ben açsam sitenin %80 i ÖL SIPAAA die bağırırdı baq sana kimse öle dememiş yazık bu milleti üzme. . .BENİDE UĞRAŞTIRMA:mad:

bu arada sayın site sakinleri ben intahar falan etmiom etmemde umutlanmayın:)

alone sende bi git duş yap. . .

By CaPTaiN

New member
Bu dünyada beni arabam üzer, balıklarım üzer, bilgisayarım üzer

ama bi insan asla üzemez.....

Düşünebilen şeylerden uzak dur.... Faydası warsa zararda çoktur....

Düşünebilen şeyler sonuçta.... Boş Koy.....

İzmir'e gel intihar ediceğine şu son günlerimde senle intihardan beter olalım ;)

Gєηco

Altın Üye
intiharmı...hadi git et
olm bide romantizm bölümümünin modusun lem günde kaçtane aşk acısı çeken adam geliyor sevilmeyen sevip karşılık alamayan herkes intihar etse adam kalmazdı heralde bol bol kitap oku şiir oku olmadımı git zom olana kadar iç eline ne geçerse iç bir ona iç, bi kendine iç, bide lanet olası bu yaşadıgımız hayata iç :D

forumun güzin ablası oldum a.q ... :D

gel baqam msn e sen.......

turk_mg

New member
hayatta herkes alır bi kaç kere intihar kararı.bunun nedeni ise cocukluk ile olgunuk dönemi arasında kalınmasıdır geleceği görememektir...oysa ki dışarda keşfedilmesini beklenen cok guzel duygular vardır.hayatı bi saklambaç oyunu gibi dusun ve güzellikler senden saklanmış.cık dısarı ve onları aramaya başla.yeni arkadaslar edin ilgini çekecek kitaplar oku hayatında marjinal düşüncelere yer ver.ben ege psikoloji okuyorum daha fazla ayrıntı istersen prince_of_died@hot.. ekle konusalım anlatayım herşeyi sana.kendine iyi bak

chuckies

_-€X-_
Zamanında bende öyle diyordum şimdi değmeyeceğini anladım.. Kıllığına yaşayacaksın bu kahrolası dünyada İnadına yaşayacaksın..Aşk yalan sevgi yalan yalanlığı kadar sahte sahteliği kadar da KAHPE.Seni seviyoruz dostum nereye böyle.Daha çok işimiz var.Şİmdi sen onun için al eline bir içki ölümüne iç ama şerefine değil şerefsizliğine

KoLuMDa FaÇa İzi.Bi KaŞaR HaTıRaSı

Gєηco

Altın Üye
chuckies' Alıntı:
Zamanında bende öyle diyordum şimdi değmeyeceğini anladım.. Kıllığına yaşayacaksın bu kahrolası dünyada İnadına yaşayacaksın..Aşk yalan sevgi yalan yalanlığı kadar sahte sahteliği kadar da KAHPE.Seni seviyoruz dostum nereye böyle.Daha çok işimiz var.Şİmdi sen onun için al eline bir içki ölümüne iç ama şerefine değil şerefsizliğine

KoLuMDa FaÇa İzi.Bi KaŞaR HaTıRaSı

adamım beaa...

HTML