Bahse Varmisiniz Cok Bilmisler..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hackman2

New member
FreeZe
CrasheR
AduLt_BoY
DemircL
alperkonan

BIR KONU ACMIS VE TURKLERI VEYA INANCLARIMIZI ISTISMAR EDEN EDEN SITE VARSA SOYLEYIN DURDURAYIM DEMISTIM.BUNDA KIZILACAK VEYA HAKARET EDILECEK BIR DURUM GOREMEMEKLE BIRLIKTE YUKARIDAKI ARKADASLAR HADE LEEN YURU VS FALAN GIBI GAYET YILISIK VE BASIT BIR USLUPLA CEVAP VERMISLER..
ASLINDA SIZLERI CIDDIYETE ALMAMAM GEREKTIGININ FARKINDAYIM AMA NE YAPAYIM SASIRARAK ACILAN GOZLERINIZI TAHMIN EDEREK EGLENMEK ISTEDI CANIM
MADEM OYLE ISTE SIZE BIR ONERI SIZ BANA BIR SITE SOYLEYIN(MYNET SIBERALEM SABAH HURRIYET VS DAHIL)BENDE BU SITELERI 15 DAKIKALIGINA (BANA KALMIS)DURDURAYIM.BEN BUNU YAPAMAZSAM SALAGIN APTALIN TEKI OLDUGUMU KABUL EDIP SIZLERIN YUCE!KISILIGINIZDEN OZUR DILEYECEGIM.YOK EGER YAPARSAM SIZLER KENDI BASIRETSIZLIGINIZDEN BILGISIZLIGINIZDEN BECERIKSIZLIGINIZDEN
ASLA BIR HACKHER OLAMAYACAGINIZI BILGIGINIZ ICIN KISKANCLIKTAN DOGAN BIR USLUPLA BU SEKILDE DAVRANDIGINIZI KABUL EDIP OZUR DILEYECEKSINIZ.
CESARETINIZ VARSA BU KONUYA MESAJ ATIP KABUL ETTIGINIZI BILDIRIN HERKESTE GORSUN ...
BU ARADA J@CK@L ARKADASIMA TESEKKUR EDIYORUM SAGOLSUN ILGI GOSTERMIS AMA INAN BENI BOYLELERI RENCIDE EDEMEZ BEN BU TIPLERLE SADECE EGLENIRIM...
BU ARADA BANA OZEL MESAJ ATIP HACK ISTEDIGI SITELERI VEREN ARKADASIM BEN OZEL MESAJ ATAMIYORUM DEDIGIN LINKLER COKERTILDI GIDIP KONTROL EDEBILIRSIN NE KADAR DAHA BOYLE KALIR BILMIYORUM AMA EN AZ 1 SAAT VAKTIN VAR..

Gєηco

Altın Üye
arkadaş hodri meydan dior : p

buyrun efennim hakem benim...

hackman2

New member
Gєηco' Alıntı:
arkadaş hodri meydan dior : p

buyrun efennim hakem benim...
HARIKA OLDI BIR MOD UN HAKEM OLMASI:D
KAYBEDIP OZRUNU DILEMEYEN BANLANSIN SIMDIDEN KABUL EDIYORUM
HATTA BIRAZDA ONLARI TAHRIK EDEYIM : NE OLDU KORKUYORMUSUNUZZZZZZ

hackman2

New member
Seciil' Alıntı:
Hackman2 sana bitane msn adresi versem hacklermisin ciddiyim
OZURLERIMLE BIRLIKTE ...HAYIR
KISISEL ISTEKLERLE ILGILI HICBIR SEY YAPMAM LUTFEN KIZMA..
SADECE HAK EDEN SITELERE SALDIRIYORUM.UMARIM BUNU ANLAYISLA KARSILARSIN...YUKARIDAKI IDDIAMDA SADECE APTAL KUCUK BASIT SITELERI DEGIL HANGI SITE OLURSA OLSUN BUNU YAPABILECEGIMI GOSTERMEK ISTEDIM KISA BIR SURE ICIN O ISTENEN SITELERI DURDURACAGIM ODA BU ARKADASLARA BIR CEVAP OLSUN DIYE .BUNU YAPMAM BILE ASLINDA KOTU AMA NE YAPALIM SOZ AGIZDAN CIKTI BIR KERE..:sigara:

Seciil

New member
Canın Saolsun :(

Yine tşk ederim nazik bi dille red etmişsin..Yaa bi şapşal msn mi hackerladı,hackerlayan kiiyle başka bi msnden konuştum uyus etti beni sadece ondan msnmi geri almak istemiştim..Neyse ilgin çin tşk ederim:goz:

DemircL

New member
Kusra Bakma Yeni Gördüm MSG ni.Sen Olayın Yönüyü Değiştiriyorsun Sen Bize İslam a Uymayan Aykırı Olan Sİte Varsa Söyleyin 15 sn De 30 Sn De İndiririm Dedin Şimdi Gelmişsin Hürriyet FAlan Diyosun Ben İddialıyımn Gel www.fuckallah.com U Hackle Ben Kendime Ban Attıracam Ok ?
Bu Arada Bu Siteye binlerce Kişi Saldırdı Ama Site Çok Güvenli Hadi BAkalım 30 dk Var 30 sn i 30dk yaptım.Kaçırma Bu Şansı.....

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
DemircL' Alıntı:
Kusra Bakma Yeni Gördüm MSG ni.Sen Olayın Yönüyü Değiştiriyorsun Sen Bize İslam a Uymayan Aykırı Olan Sİte Varsa Söyleyin 15 sn De 30 Sn De İndiririm Dedin Şimdi Gelmişsin Hürriyet FAlan Diyosun Ben İddialıyımn Gel www.fuckallah.com U Hackle Ben Kendime Ban Attıracam Ok ?
Bu Arada Bu Siteye binlerce Kişi Saldırdı Ama Site Çok Güvenli Hadi BAkalım 30 dk Var 30 sn i 30dk yaptım.Kaçırma Bu Şansı.....

O yazdıgın siteye bi girmeyi denesene

edit:siteyi ben falan hacklemedım zaten hacked bir durumdaydı :)

hackman2

New member
DemircL' Alıntı:
daha once de o sıtenın adını vermıstın pekı hıc gırıp baktınmı sıteye ıstersen gıt bır bak...sapsal damgası yedın benden haberın olsun..

kurtwolush

Banned
nasıl yani o siteyi şimdi kim hackledi. hackman2 mi jackal mı? ayrıca hackhell.com yazısını da göremedim....

DemircL

New member
Ok Al O zaman www.GoogLe.com
Durdur Bakem
Bu ARada Diğer ARkadaşlar Nie Yok ?

hackman2' Alıntı:
daha once de o sıtenın adını vermıstın pekı hıc gırıp baktınmı sıteye ıstersen gıt bır bak...sapsal damgası yedın benden haberın olsun..

Ne Demek İStiyon sen Ya ADama Bak Bana Kimse Şapşal Diyemedi www.google.com u Hackle Çok Biliyosan...

LAmerlerle Uğraşıyoz İyimi ...

hackman2

New member
DemircL' Alıntı:
Ok Al O zaman www.GoogLe.com
Durdur Bakem
Bu ARada Diğer ARkadaşlar Nie Yok ?

Ne Demek İStiyon sen Ya ADama Bak Bana Kimse Şapşal Diyemedi www.google.com u Hackle Çok Biliyosan...

LAmerlerle Uğraşıyoz İyimi ...
:D :D :D :D :D ıyce uctun farkındasın degılmı google ı hackleyemem zaten bunu yapabılsemde bana pek turkler veya ınancları ıstısmar eden bır sıte gıbı gelmıyor:)
ayrıca sapsalsın derken ne kadar haklı oldugumu resmen belgeledın
bu son konusmamızdı...

(NoRm)

New member
arkdasım sen siteleri 15 dk bloklamakla hacker olduunu mu zannediyosun o kadar biliyosan siteleri al da göriim bana aldıın bi siteyi göster tmm....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML