Bahcelİ Apoyu Asacak

narlı

New member
Bahçeli Apo'yu Asacak.

Şimdi MHP lileri kızdırmanın ne gereği var diyebilirsiniz.

Ama insan, Meclise girebilecek üçüncü partinin de, diğer ikisi gibi

hiç lüzumsuz, hiç de halkı inandırmayan söylemler içinde, patinaj yapmasından ümitsizliğe kapılıyor doğrusu.

Şunun şurasında on gün kalmış.

Memleketi ellerine teslim edeceğimiz üç partinin siyaset üslubuna dikkat ediniz.

Bu söylemler içinde, halkın gerçek ihtiyaçlarına derman olabilecek herhangi bir şey var mı ?

“Sen Apo’yu asmadın.”

“Hayır efendim, ben asılmasın kararına red oyu verdim.”

“Al sana ip.”

“İsteseydin millet sana ip mi bulamazdı ?”

Bunlar bu ülkeyi yönetecekler, açlığa, işsizliğe, teröre, üniversite meselelerine, türbana, Kıbrıs’a çözüm bulacaklar .

Çok bekleriz çook.

MHP liler yazdıklarıma neden kızacaklar ?

Liderleri Bahçeli, dün yaptığı konuşmada, “Apo’nun idamına biz red oyu verdik. Şimdi bize Anayasayı değiştirecek yetkiyi versinler, ne yapacağımızı görürler” demiş.

Bilmem, ben bu sözlere hiç inanmadım.

Fanatik arkadaşlar dışında, aklı selim sahibi MHP liler inanmışlar mıdır ?

Bahçeli’nin bu sözlerinde iki tane faul var.

Birincisi, MHP o tarihte, idam cezasının kaldırılması hakkındaki kanuna APO ‘nun istisna edilmemesi sebebiyle red oyu vermiştir.

Doğru.

Ama bir de bu işin öncesi var.

Teklifin Komisyonda görüşülmesi sırasında, 5 adet MHP li Komisyon üyesi, liderlerinden aldıkları talimat gereğince Komisyonda oylamaya katılmayarak, teklifin Komisyondan geçerek Genel Kurul’a inmesine olanak sağlamışlardır.

Bunu bilenler biliyor da, millet elbette bilemez.

Bahçeli Başkanımız, işin bu kısmını atlayarak, samimiyetini sakatlamış oluyor.

Halbuki “ o zaman şartlar öyleydi, Hükümeti bozmaya gidemedik, başkasına da zaten gücümüz yetmiyordu, uluslararası konjonktür de müsait değildi, AİHM kararı da çıkmıştı” deseydi, samimi olsaydı, doğruları dosdoğru açıkça söylemiş olarak daha iyi yapmış olacaktı.

Şimdi Bahçeli’nin sözleri biraz Bektaşi’nin işine benzemiş oluyor.

Hani Baba Erenler’e sormuşlar :

- Neden namaz kılmıyorsun ?

- Ayeti Kerime var, namaz kılmayınız deniyor diye cevaplamış.

Filhakika, “ namaz kılmayınız” diye bir ayet var ama, baş tarafında da “ abtest almadan “ ibaresi var.

İşine gelen kısmını söylersen, öbür kısmını da hatırlayan olur.

Ayıp etmiş olursun.

Gelelim Bahçeli Başkanımızın ikinci söylemine .

“Bize Anayasa’yı değiştirmek yetkisi versinler de, görsünler “ demek ne kadar inandırıcı oluyor?

Sayın Başkan, zamanında teklifin Apo’yu istisna etmeden Komisyondan Genel Kurula inmesine neden izin verdiniz o zaman ?

Zamanında yapmanız gerekeni yapmadınız veya yapamadıysanız, şimdi size nedrn inansınlar?

Şimdi ne yapacak iseniz, o zaman neden yapmadınız ?

Neyse .

Meclise üç parti ile bir de bağımsızlar girecek deniyor.

Öyle anlaşılıyor ki, çok değil en geç bir, bir buçuk seneye kadar, tahminen mart 2009 da Yerel seçimlerle birlikte, Genel seçimler olacak.

Meydanlarda, halka yağlı ip muhabbeti yapmaktan öte bir şey söyleyemeyen politikacılarımızla bu ülke hala dim dik ayakta duruyor.

Bu millet, bu ülke çok büyük canım, çok büyük.

***EROL AKPINAR'IN YAZISINDAN...

sah83

New member
dogru guzel bi yazı sen basta idamı kaldır sonrada tek basına gelınce asacam de.komik cok komik...

fare_07

**forum haşeresi**
yavaş assın....:durdurun

kıraçay

New member
çok güzel kardeşim bizede gelen adaylara bunu sorduk gerçi asmadıkları iyi oldu assalar adam kahraman olurdu şimdi köpek gibi sürüne sürüne geberecek

çok güzel kardeşim bizede gelen adaylara bunu sorduk gerçi asmadıkları iyi oldu assalar adam kahraman olurdu şimdi köpek gibi sürüne sürüne geberecek

degazor35

TÜRK oğlu TÜRK
Bahçeli nin seçim propagandasını kim hazırlıyorsa yukarıda yazılanlardan haberi yok demek ki.Hiç kimse kızmasın.Bu memleket bir zat-ı muhterem gördü.Defalarca başbakanlık yaptı.Bir de yetmedi cumbaba oldu. Ne demişti:Dün dündür.
İşte böyle siyasetçiler olduğu sürece inadına AKP

TheMetaor

тм ρRoduction
Yaf Bu işler böylemi yürüyo sanıyosun Meclisten Btün MHP'ciler asılsın kararını verdi ama bazıları asılmasın dedigi için asılamamıstı ...

yoldas

New member
apo yu asacakmış o biraz sıkar canım

herhalde baktı iktidara gelemeyecek

bol keseden sallıyor

sorarım buradan iktidar dönemindeyken neden asmadınız

acaba amerika istemedi ondan olmasın

salla şimdi devlet efendi salla

zamanında asamadın şimdide asamayacaksın nasıl olsa

siz birbirinize ip atacağınıza önce amerikanın israilin ipinden kurtulun

Börteçine9

New member
Öncelikle bu yazı çok saçma onu belirteyim.Bahçeliyi eleştireceğiniz kadar kendi liderlerinizi eleştirin onlar evet oyu verseydi apo köpeği çoktan asılmıştı.bu işin ne öncesi var ne sonrası.

bu arada yoldaş ağır ol molla desinler.solcu örgütlerin arkasında batının olduğunu biliyoruz.sallama konusunda da kimse perinçeki geçemez.

emrah538

New member
Kanunlar geriye doğru işlemez

Apo nun bu vakitten sonra asılması mümkün deildir.Boş boş konuşmaya gerek yok onun için

crnky

New member
emrah538' Alıntı:
Kanunlar geriye doğru işlemez

Apo nun bu vakitten sonra asılması mümkün deildir.Boş boş konuşmaya gerek yok onun için
Arkadaşım çok şükür şunu gören nadir bir insan daha buldum. Kanunlar geriye yürümez. Artık idam geri gelse de APO astırılmaz. MHP prim yapmaya çalışıyor.

AntidepresaN

New member
Perşembe günü StarTv de Bahcelinin konuşmalarını dinledim..Ve bu başlıkla alakalı birşey söylemedi..!O zaman yapılanları söyledi burda uzun uzun anlatmaya gerek yok çünkü bazıları hala anlamıyor..Birde söylediği sayıosal çoğunluğu yakalarsam terör gibi suclarda idamı geri getireceğim dedi..!!

ChaMuR

Altın Üye
V.manisa45
cuntaxx

nickli üyeler yazdıklarınızdan ötürü ban cezası alacaksınız..
okey masası değil burası..

cuntaxx

New member
nie arkadasım alalım da o arkadasa da vereceksın ozamn onada klıtı koyacaksın
tek taraflı olmaz bu ısler

zamanında sen dıkkat etseydın bende cıldırıp yazmazdım sızlerden ozur dılerım ancak arkadas haketmıstır saygılar

ChaMuR

Altın Üye
cuntaxx bilmiyorum yazdıklarımı nerenle okuyorsun ama yazdığım mesajda benim okuduğum kadaıyla ikinizin de nicki var..
yani ikinizde ceza alacaksınız..
umarım anlamışsındır..
tek taraflı olmuyor zaten bu işler..!

zamanında derken..
V.manisa45 mesaj attıktan 1 saat sonra mesajı sildim..
ee biz de insanız 24 saat pc başında oturmuyoruz..

chapboy

New member
narlı' Alıntı:
Bahçeli Apo'yu Asacak.

Şimdi Bahçeli’nin sözleri biraz Bektaşi’nin işine benzemiş oluyor.

Hani Baba Erenler’e sormuşlar :

- Neden namaz kılmıyorsun ?

- Ayeti Kerime var, namaz kılmayınız deniyor diye cevaplamış.

Filhakika, “ namaz kılmayınız” diye bir ayet var ama, baş tarafında da “ abtest almadan “ ibaresi var.

İşine gelen kısmını söylersen, öbür kısmını da hatırlayan olur.

Ayıp etmiş olursun.

***EROL AKPINAR'IN YAZISINDAN...

burası güzeldi
bu işler parmakları bi hallere sokarak veya sarkık bıyıklar bırakmayla olmuyo
bu işler çete kurmakla da olmuyo(yazacağım son konuyu bi okuyun isterseniz)

wur@ll

New member
doğruya doğru zamanında yapamadıkları şimdi niye ısıtıp millete sunuyorlar anlamadım boş versene yaa daha öncce yapmayan şimdimi yapacak hiç sanmıyorum !!!!!!

HTML