BahaRın GeLi$i..

feTBoy

New member
Ne kadar unutmaya çalışsamda seni, Unutamıyorum birtanem Seni gördüğümde kahroluyorum Gözlerine bakınca kara yeller esiyor kalbimde, Ama artık alışmalıyım sensizliğe Buna alışmak çok zor çünkü sen hep yanımdasın Nasıl unutacağım seni Allahım Deniyorum ama yapamıyorum Yinede içimde küçücük bir umut var Belki senin olurum diye Ben seni ne umutlarla sevmiştim Ama sen beni sadece bir dost olarak gördün Keşke bu hissettiklerin dostluktan öte birşey olsaydı Ama nafile ben herzamanki gibi yanıldım ve yine kırıldım Artık kırılmak istemiyorum Yaprakları dökülmüş, dalları kırılmış kuru bir dal gibiyim sanki Artık bende yeşermek ve çiçek açmak istiyorum Bazen yeşerecek gibi oluyorum ama tekrar kuruyorum Çünkü bana her zaman umut verilip Ardından da umutlarım kırılıyor Bir ağaç kurumamak için nasıl suya muhtaçsa Bende sana muhtacım birtanem Ağaçları soldurma . Onlar suya muhtaç çünkü yeşermeyi bekliyorlar Beni üzme, Ben senin sevgine muhtacım çünkü mutlu olmayı istiyorum Artık içinde fırtınaların esmesini değil Baharın gelmesini istiyorum.

acun_karo

Banned
Sevencloves' Alıntı:
Eh olm Bir sen eksiktin :)

Sende gel Duygular Kervanına Kalaslar ülkesinden çık :)
allam bu sözleri senden duyduguma inanamıyorum ya..alla alla başımıza daş yagcak daş ........Sevencloves iimisin? :cool:

fetboy eline saglık :clap:

HTML