Baba kız ve anne :((

frday

New member
Anne baba ve kızları evdeler. Hararetle konuşuyorlar

BABA : DELİKANLIYI DAHA GÖRMEDİK BİLE SERPİL..ONU BİZİMLE TANIŞTIRMADIN AMA EVLENMEK İSTEDİĞİNİ SÖYLÜYORSUN...
KIZ : BİRBİRİMİZİ SEVİYORUZ BABA..TANIŞMAYA GELECEKTİ AMA ŞEY OLDU.. BİRAZ İŞİ ÇIKTI DA,GELEMİYOR...AZ ÖNCE KENDİSİYLE GÖRÜŞTÜM.. UZUN BİR YOLCULUĞA ÇIKMAK ÜZERE VE EĞER SİZ İZİN VERİRSENİZ ONUNLA BENDE GİDECEĞİM.
ANNE : YAVRUM..GÜZEL KIZIM..HİÇ BÖYLE ŞEY OLUR MU..BEN SENİ TELLİ DUVAKLI GELİN OLARAK GÖREMEYECEKMİYİM?
KIZ : BUNU BENDE ÇOK İSTERDİM AMA..DEDİM YA,KAMİL BİRKAÇ SAATE KADAR GİDECEK..ASLINDA ÇOKTAN GİTMESİ GEREKİRDİ AMA BENDEN HABER BEKLİYOR..EVLENEBİLMEK İÇİN .İZNİNİZİ İSTİYORUM..
BABA : BAK KIZIM..BEN MODERN GÖRÜŞLÜ BİR İNSANIM..SENİ DE ÖYLE YETİŞTİRDİK..ASLINDA EVLENME İZNİNİ ALMADAN DA GİDEBİLİRDİN,BANA BU DA YETER..YALNIZ..
KIZ : BABA GENE NE VAR..
BABA : EVLENMENİZE İZİN VERMEDEN ÖNCE DAMADIMI BİRAZ ARAŞTIRMAK İSTERİM!
KIZ : AMAN BABAA ÇOK ESKİ KAFALISIN VALLA.
ANNE : ÖYLE DEME KIZIM..NEDE OLSA BİZLER ESKİ TOPRAĞIZ..ADETLER VAR,GELENEKLER GÖRENEKLER..BABAN HAKLI,İZİN VERDE ARAŞTIRSIN.HİÇ DEĞİLSE İÇİMİZ RAHAT EDER...
KIZ : PEKİ..AMA LÜTFEN ELİNİ ÇABUK TUT BABA..HEM BİLİYORMUSUN,İNAN BANA ONU TANIYINCA SENDE ÇOK SEVECEKSİN! KEŞKE YÜZYÜZE DE GELEBİLSEYDİNİZ!
BABA
:YAA! NEYSE,DELİKANLININ ADRESİNİ VER DE BİRAZ DEDEKTİFLİK YAPSIN BABAN! BİRKAÇ SAATE KALMAZ DÖNERİM!

Baba,bir bakkalda.

BAKKAL : KİM DEDİNİZ?
BABA : KAMİL SUCU..ŞURDA,İKİ APARTMAN ÖTEDE OTURUYOR...ONU TANIMANIZ GEREK.
BAKKAL : TANIYORUM TABİ..TANIMAZ OLURMUYUM? NEDEN ARIYORDUNUZ KENDİSİNİ?
BABA : ŞEY..EE..ÖZEL BİŞEY.. NASIL BİRİ OLDUĞUNU SORACAKTIM YALNIZCA..
BAKKAL : RAHMETLİ YAŞARKEN TAM BİR DELİKANLIYDI..DÜRÜST,NAMUSLU MERT...
BABA : YAŞARKEN Mİ DEDİNİZ?
BAKKAL : EVET.NE YAZIK Kİ ÖLDÜ.
BABA : AMAN TANRIM..AMAN TANRIM...BEN ŞİMDİ KIZA NE SÖYLERİM..NE..NE ZAMAN OLDU BU?
BAKKAL :İKİ SAAT KADAR ÖNCE KENDİSİNİ KAYBETTİK BEYFENDİ...BİR OTOMOBİL KAZASINDA.
BABA : YANLIŞ KİŞİDEN SÖZEDİYORUZ. AZ ÖNCE GÖRÜŞTÜK DEMİŞTİ..
BAKKAL : BENDE YANLIŞ YOK BEĞİM..ADI SOYADI TUTUYOR.TA KENDİSİ. RAHMETLİ ÇOK İYİ BİR İNSANDI ÇOK..YANINDA,YANİ OTOMOBİLDE BİR DE KIZCAĞIZ VARMIŞ..BİR HAFTA KADAR ÖNCE BURAYA GELİP EVLENECEKLERİNİ SÖYLEMİŞTİ BANA..HERALDE O KIZCAĞIZ OLMALI..YAZIK VALLA, İKİSİ BİRDEN GİTTİLER..
BABA : KI..KIZ MI? NASIL BİR KIZ?
BAKKAL :VALLA NE YALAN SÖYLİYEYİM BEN HİÇ GÖRMEDİM AMA AMA DUR BAKİYİM.. SÖYLEDİKLERİNE GÖRE ...
BABA : SARIŞIN..
BAKKAL : EVET SARIŞIN, BİR DE BENİNDEN SÖZ ETMİŞLERDİ,NERESİNDEYDİ..
BABA : YANAĞINDA..
BAKKAL : AH,TABİ YANAĞINDA...ADI DA DUR BAKİYİM NEYDİ?
BABA : SERPİL!
BAKKAL : VALLAHİ TAM İSABET..AMA..NERDEN BİLİYORSUNUZ BÜTÜN BUNLARI..HEY,BEĞİM NEREYE?

Baba eve geliyor.Omuzları çökmüş.Karısı kapıda karşılıyor.

[/B]ANNE[/B] : HOŞGELDİN BEY..BEY? NOOLDU SANA? SAPSARISIN?
[/B]BABA [/B] : SERPİL NERDE?
KIZ : (Neşe içinde koşarak geliyor) BEN BURDAYIM BABACIM.
BABA : SERPİL..BEN..BEN..
KIZ : HAYIRDIR BABA..NE O? KAMİLİN UYUŞTURUCU FALAN KULLANDIĞINI ÖĞRENDİM DEME İNANMAM.
BABA : HAYIR KIZIM..TAM DEDİĞİN GİBİ..MELEK GİBİ BİR DELİKANLIYMIŞ..
KIZ : YAŞASIN..O ZAMAN BENİ VERİYORSUN DEĞİL Mİ?
BABA : (Sevgiyle saclarını okşuyor kızının) GÜZEL KIZIM..BABASINDAN İZİN ALMADAN BİRŞEY YAPMAZ..
KIZ : İZNİNİ ALMAM ŞARTTI BABA..KAMİLDE BÖYLE İSTİYOR..BÜYÜKLERİN İZNİ ALINMADAN YAPILAN BİR EVLİLİĞİN HAYIRLI OLMAYACAĞINI SÖYLÜYOR BANA..
ANNE : HEY? NELER OLUYOR BURDA? SANKİ BENDEN GİZLİ BİRŞEYLER ÇEVİRİYORSUNUZ SİZ?
BABA : GİT KIZIM..SÖYLE O DELİKANLIYA , İZİN VERİYORUM..SONSUZA KADAR MUTLU OLUN.
KIZ : TEŞEKKÜR EDERİM..ÖPEYİM.. (Babasının elini öpüyor) BU GÜZEL HABERİ HEMEN KAMİLE VERMEM GEREK..HOŞÇAKAL ANNECİM..(Annesini de öpüyor) HOŞÇAKAL BABA.SİZİ GERÇEKTEN ÇOK SEVİYORUM..

Kız evden koşarak çıkıyor.Paltosunu falan almadan!

ANNE : KIZIM PALTONU GİYSEYDİN ÜŞÜYECEKSİN...(Şaşkın) BAVULUNU DA ALMADI..
BABA : ELVEDA SERPİL..ELVEDA YAVRUM.

ANNE : ALLAH AŞKINA NEYİN VAR SENİN..BENİ KORKUTUYORSUN.. HEM.. NEDEN ELVEDA DEDİN.... NEDEN..(Adam başı önünde eve giriyor.Kadın kocasına bakıyor sonra dışarıya.Dalgın) NEDEN BAVULUNU ALMADI...TERLİKLERİYLE GİTTİ..AYAKKABISI DA BURDA..NEDEN? (Dönüyor içeriye doğru..Kamera yüzünü görüntülüyor.Merakla ve endişeyle ağzından tek bir sözcük çıkıyor kadının.) SACİT?

frday

New member
walla öyle çok zor bi şey değil biraz dikkatli okusanız anlaşılıyor

Mephisto

R€B€L
wallah biraz bişeyler cıkardım gibi ama tam deil
kızda mı yoksa ölüme falan gidio
yada mutlu mesutca yaşıolarmı

osiris_cemo

New member
way ba güsel hikaye gözlerim yeşerdi :(

mu_cann

New member
arkadaşlar kız aslında iki saat önce çocukla birlikte ölmüş ama ana babasından izin almadan mutlu olmayacaklarını bildiklerinden izin almaya gelmiş yani ruh. çok güzel hikaye kardeşim eline sağlık anne baba dan izin almayı geri kafalılık sayanlara kapak olsun bu hikaye

osiris_cemo

New member
Bence bakkal
"Negatif Osman" - olm o senin sevdiin kıs varya hah o iste o...pu geçen v..ken gördüm zumzuzhzuzhzuahha die gülen bi tip :)

leon08

New member
analamyacak ne var budnda
bende bunu anlamadım

kısaca erkek arkadaşını öldüğünden haberi yok.. kızdababasından isizn almış çocuğa gidiyor ..

sonuç siz düşünün artık

AressKruger

New member
Kızla Çocuk Ölüyor Fakat Kız Ailesinden İzin almak istiyor Onların rızasını Alıp Göklere Yükselmek İstiyor... Yani Cennete Veya Herhangi Bir Yere.. Kız İzin Almadan Ölemiyor bile...

Bu Tarz Hikayeler Çok Var.. Ölüler Öldükten Sonra Çogu Seyi Yaparlar.. sonradan Göğe Yükselirler

HTML