başlat menüsü yardıııımmmmm

hardsolver

New member
:vur görev çubuğunda hızlı başlatma kısmı silindi ve tekrar yerine gelmişor hızlı başlatı tıkladığımda görev çubuğu oluşturulamıyor diye bir mesaj geliyor yardımcı olur musunuz nedendir. bu:utan bilen yok mu yahu ne internet exp. ne masaustu hıc bısey yok hızlı başlat sınır oldummm:vur :vur

harres440

New member
he yavvv bi kere benimkide silinmişiti yanlışlıklaa bulmamıştım sonunda doğal olarak formatlayınca geri gelmişti BİRİ AÇIKLASADA ÖRENSEK ŞİMDİDEN TŞKR

wilddog

New member
walla dostum sorununu tam anlayamadım bana boyle bişey olmadı ama sana int. ex. simgesini masaustune getirmek icin yardım edebilirim masaustunde sag tıkla ozellikler>masaustu masautunu ozellestir oradan bazı simgeleri masaustune geri getirebilirsin.ben biras arastırma yapıyımm belki bişeyler bulurum

aga bak sana bi tavsiyem var daha yeni aklıma geldi sen bana hızlı baslatı sildim dedin ya nerden sildin eger C:\Documents and Settings\Windows\Application Data\Microsoft\Internet Explorer\Quick Launch bu klasoru sildiysen sorunun kolay tekrar boyle klasor olustur tamam (windows yazan yerde senin kendi user name olacak )

hardsolver

New member
wilddog ikinci seceneğin işe yaradı ancak buraya masaüstünü göster i nasıl ekleyeceğim de tek tıklama ile masa üstüne döneyim onu bulamadım explorer ı ekledim ancak masa üstünü ekleyemedim bunu da buluverbi mesala windows cd sinden bişey yapabilir miyim bide dns hata veriyor onu nasıl düzelteceğim dns ayarları onar tuşuna başınca dns onarılamadı ondan işlem yapılamadı diyor

backmaster

New member
Çok teşekkür ederim Willdog..Ben de silmiştim yanlışlıkla sayende düzelttim..ama Rapid'e verdiğin masaüstünü göster simgesi rapidde yok :) Bi zahmet bi daha yollasan ...

Tekrar teşekkür ederim.

LAZKEZİ

New member
baslat menüsü üzerinde ki masaüstüler gitti (internet media player winamp) onları nasıl geri getircem şu anda sadece masaüstünü göster var diğerleri yok yardımcı olurmusunuz

chester26

♫Цпẳρρя&#1
bendede olduydu bende kopmle gitti gene sende birası gitmiş başlatla yırtmışın ona dua et dostum:):)

HTML