Başkan George W Push'a ithaf olunur

the_apprentice

New member
DAVİD'in BABASI
Öğretmen öğrencilere sırasıyla babalarının ne is yaptığını sormuş. Avukat, doktor, hâkim, memur derken sıra sessiz ve sıkılgan bir çocuk olan küçük David’e gelmiş.
Öğretmen ona da babasının ne is yaptığını sormuş.
David anlatmaya başlamış:
- Babam bir gay barda striptizci olarak çalışıyor. Herkesin önünde çırılçıplak soyunuyor.
Eğer çok iyi bahşiş veren birileri olursa onlarla birlikte geceleri evlerine gidiyor.
Öğretmenin rengi atmış. Diğer çocuklara oyalanmaları için bir görev verip David'i bir kenara çekmiş:
- David, baban gerçekten bu isi mi yapıyor?
- Hayır öğretmenim, babam aslında Bush için çalışıyor ama bütün sınıfın önünde söylemeye utandım.

DEVLET SIRRI...
İşsizdi, parasızdı, kalacak yeri, yiyecek ekmeği, iki satır sohbet edebileceği bir arkadaşı da yoktu. Nerden geldiği bilinmez "amerikan Ceza Kanunu" diye bir kitap geçmişti eline.Bir gün onu okuyarak
vakit geçiriyordu ki "ülke başkanına hakaret etmenin cezası 6 ay" maddesini gördü. Kitabi ve gözlerini kapattı.
"Hem bütün hırsımı ondan alırım, hem bütün gazeteler, televizyonlar benden söz eder meşhur
olurum, hem de 6 ay ekmek elden su gölden yiyecek, yatacak derdim olmadan çiçek gibi kışı geçiririm." diye düşündü...
Ertesi gün mitinge gitti, başkan bush konuşurken milletin arasından fırlayıp bütün gücüyle bağırmaya başladı:
-"iiibn.. Başkan! iiibn.. Başkan! iiibn..başkan!!"
gizli servis hemen müdahale edip yaka paça götürdüler.En kısa sürede mahkemeye çıktı, şahitler dinlendi,savunması alındı...jüri suçlu olduğuna kanaat getirdi ve yargıç kararı açıkladı:
-"Sanığın sucu sabit görüldüğünden 20 sene 6 ay hapsine karar verilmiştir!."
Birden bizimkinin gözleri karardı. Sendeledi, sonra kendini toparladı ve haykırdı:
-"itiraz ediyorum yargıç bey!. amerikan ceza Kanunu'nun filanca maddesinin filanca bendine göre, başkana hakaret sadece 6 aydır.Bir yanlışlık var bu iste!!!"
yargıç acıyan gözlerle adama baktı. Ve cevapladı:
-"Haklisin oğlum, başkana hakaret 6 ay. Fakat devlet sırrını açığa vurmak 20 sene..."

HTML