Başka pc yi yönetmek (istek)

devletmemuru

New member
arkadaşlar yurt dışında bi hızlı internete bağlı pc ye sesli sohbet serveri kuracağım.istediğim zaman o pc ye girip masaüstünü ve her şey yapabilmem icin ne yapabilirim.hangi programlar iş görür..

N i h i L

New member
bir kere o bilgisayarda ve senin bilgisayarında yüksek hızda internet olması lazım
neden rahat işlev yapabilmen için
Bu işlemi gerçekleştirebilmen içinde http://www.hackhell.com/showthread.php?t=68747&highlight=PRORAT Buradan pro rat isimli programın nasıl kullanılabilecegini gör.
yine bende açıklayım pro rat bir trojan serverı dır trojanı istedigin teknik ayarlara göre ayarlayıp kurbana yollarsan ve bunu daimi bir trojan haline getirirsen o bilgisayara daima baglanırsın ama bu kesin ve garantili bir işlem degildir.Benim bilgilerim bu kadar yine sana A R E S abi falan çok daha iyi yardımcı olabilirler..

edit: Konuyu çok yanlış yere açmışsın taşınmasını rica ediyorum--yokki moderatorlugumuz işte devreye girekk...

devletmemuru

New member
ama arkadaşım trajönle falan işimiz yok bana o makineden username ve şifre yazacam istediğim zaman o bilgilerle girecem.yani olay karşı taraf bu olayda gönüllü

kameraman74

New member
Dostum Sana Yardımcı olabilirim. www.logmein.com a üye ol ve arkadaşına senin kullanıcı adınla ve şifrenle girmesini söle kendi bilgisayarını logmeine ekleyince. sen o bilgisyarı a' dan z'ye her şeyine sahip oluyorsun....

HTML