başımdan gecen bi olay ağlayana kadar güleceksiniz!

Mr.DeViL

New member
arkadaşlar anlatacağım olaya kopacaksınız!:cool:

bizim muğla ören de küçük şirin bi tatil köyünde mütevazı bir yazlığımız var.arkadas ortamı cok güzel.Bodrum a yakın olması burayı en cekici kılan özelliklerden birisi.Bizde arkadaslarla bigün bu özelliği kullanarak bodrumda bara gitmiştik.barlar sokağında adı aklımda değil bir bara ölesine daldık.ortam süperdi köpük partileri fln... biz barda otururken yanımıza rus olduunu tahmin ettiğim cok hoş köpük partisinde sırılsıklam ıslanmış gercekten cok sexi görünen yabancı bir kız oturdu.bakmıyim diorum ama türküz işte napalım:D neyse arkadas caktırmadan bu kızla kesişiyomuş kız geldi cocuun yakasından tuttuğu gibi piste attı cılgınlar gibi dans ederken birden bi elektriklenme oldu ve kız tokat atıp gitti.fehmi yanıma geldiğinde ne olduunu sordum kız fehmi ye "fuck me" demiş.Bizim şapşal da bu cümlenin anlamını bilmediğinden kızın adını sölediğini sanıp no no fehmi ben fehmi diince kız tokatı patlattığı gibi gitmiş:D:D:D:D:D

Ali Sahin

Hackhell Forever!!!
ulen bu sans kacirilmi be talih kusu ayagana gelmis bikere:) :) :) hemen ingilizce ögrenmeye baslasin böyle bir sans bir daha gelmez ama:D

naser

Forum Aslanı
Amerikalıların ünlü bir lafı vardır bilirmisin!!!
Nedir O?
Fuck You!!!
ulen bune bıcım sans be en onemlı lafı bılmıyor allah allah yaw

oflee

New member
ulan bana hintçe çince ve binevi dilde söylesin anlamasssam hh suratıma tükürsün abi bi kere türksün nasıl anlamıosun ırkına ihanet ediosun :D

d0LpHiNs™

AzraiLin GözYa$LaRı
biraz fıkra havası sezıorum ama arkadasımız gordum dıosa gormustur heralde:)

beshkempir

HH Clan Team
işte ingilizce bilmeden gidersen antalylara bodrumlara böyle yersin tokatı.kışın biraz gayret edeceksin bişeyler öğreneceksinki yazın meyvesini yiyebilesin değilmi?

ases

Altın Üye
dua etsin başkası fehmi yapmamış onu:)

free!

artık yok...
nightlord' Alıntı:
Budamı gol değil budamı gol değil:)))))
abi herşeyden çok buna güldüm helal olsun yaw:):):):

mad_max

New member
Ya Artik Ne Diyelim Fehmiye Yazik Olmuş Yutkunmuştur Kizin Arkasindan :d

HTML