başımdan geçen sırlı bi olay

cliper1907

forum elektro gitaristi
geçen yıl sabah ekmek almaya gitmiştim aldım we yanında birde çok sevdiğim bir kek aldım...(markasını söyleyemem ama güzel bir topkek çeşidi)... giderken çok fakir bi çocuk var bizim mahallede onu gördüm... üstü yine eskimiş bir haldeydi... keki ona vermek geldi içimden ne kadar çok sevsemde ona verdim. çocuk okadar sevindiki anlatamam bana dua etti. ninesini geldi oda dua etti allah razı olsun dedi. vb şeyler daha söledi. sora biz hepberaber arkadaşca buluştuk cafeye gittik cafenin önünde hiç tanımadığımız kişilerle kawga etmeye başladık anlamadım onların kim olduğunu benim kafam da beynime giden damar patladı. ben dışarda yığıldım... oradanda tesadüfen(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) uzman bi doktor geçiomuş ... o hemen bana orada ilkyardım yaptı. hayata döndm. ambulans beni hastaneye götürürken o doktor yine çok yardımcı oldu

arkadaşlar bence o doktorun geçmesiyle o çocuk ve ninesinin çok büyük bir bağlantısı var... sizce de öylemi...

GREAT İDEA

Banned
Walla Olabİlİr Ben Artik BÖle Şeylere İnaniyorum GerÇektende Ne Ekersen Onu BİÇersİn ,Örn :Çok Zengİnsİn O ÇocuĞa Kek Fabrİkasi Versen BİŞİ Olmaz Ama Çok SsevdİĞİn BİŞeyden VazgeÇerek Onu Vermek GerÇekten Taktİre Şayan Bİr Durum

Cree

Murat
Bir Dua Bin Bela Örtermiş Kimse Bilemez Ama Mutlak Bir Hayrını Görmüşsündür...!

iLk3r

ѕмуяηα & в
iyiLiK yapan iyiLik bulur arkadaşımızıN bulduqu qißi...

HTML