başım belada yardımınıza ihtiyacım var...

hacxplorer

New member
birinin pc sine flux ve bifrost ile bağlandım çocuğu tanımıyorm bi gün makinasını izlerken webcamden kızın birinin soyunmaya başladığını gördüm üstünde ne varsa çıkardı...

neyse bi an heycanlandım bu olayın SS aldım ve bi kaç kişiye gönderdim aptallık ettiğimi sonradan anladım.
neyse resmi gönderdiklerimden biri kızın msnini ekledi pc sine girdiğim oğlan da bunu ekledi aralarına şöyle bi konuşma geçti:

kurban: msn adresini nerden aldın sen kimsin msn adresi kimsede yoktu
öteki: ben hackerım
kurban: kimsin la sen s.kimin hackerı
öteki: pc ne girdim kız arkadaşının msn ini ordan aldım
kurban: (sövmeye başladı) seni şikayet edecem senin hayatını kaydıracam......................

böyle bi konuşma geçti ben ne yapacam şu an hala bağlıyım takip ediyorm ne yapıyo die ama korkuyorm kasayı sırtlanıp polise götürürse adamlar beni elleriyle koymuş gibi bulacaklar...

eğer poisonun remote shell özelliğini kullanarak makinasına format attırırsam beni yine bulabilirler mi çok acil cevap gerekli arkadaşlar şu işten bi sıyrılıyım hepsini bırakacam zaten kendi makinama da format atacm ve bidaha böle işler yapmıyacam bile birileri bana akıl versin çok acil...

TuRK_HaRD

нα¢кιηg αяαşтıямα¢ıѕı
zaten yumurta deliğe gelince böyle oluyor değil mi:)

niye korkuyorsun ki bu kadar, yapacağın tek şey server'ı kaldırmak olacaktır ondan..

zaten no-ip veya dyndns'den aldığın IP'yi kullanıyorsundur, burdan IP'ni bulamazlar..

bir daha kullanmazsın o sabit IP'yi.. bu kadar..

sinan208

New member
flux ve bifrost nasıl kullanılıyo bunu bi dokumanını cıkartın bizde girelim belki bizede bi soyunan kız denk gelir:D bu işin şakasıda gerceten bu programları anlatsanız bizde yarlansak

sinan208

New member
sağol yardımın içinbide bişi sorucam ben internet cafedeyim oradan port falan acabilirmiyim __?__

sinan208

New member
turk hard dardım ed lütfen ya internet cafeden de bü port açmayı falan yapabilirmiyim acaba

TuRK_HaRD

нα¢кιηg αяαşтıямα¢ıѕı
turk hard dardım ed lütfen ya internet cafeden de bü port açmayı falan yapabilirmiyim acaba
int cafeden port açman biraz sıkıntı..

cafenin modem paneline girmen lazım, markasını modelini bilmen lazım..

yine router IP'sini bilmelisin ki modeme bağlanmalısın..

hadi diyelim şifre default duruyor, modeme de bağlandın.. cafede dyndns programını çalıştırman zor olacaktır..

kraql2, poison ivy'nin anlatımını vermiş sağolsun.. flux da burada:

http://hackhell.com/showthread.php?t=320803

nirvana258

New member
birinin pc sine flux ve bifrost ile bağlandım çocuğu tanımıyorm bi gün makinasını izlerken webcamden kızın birinin soyunmaya başladığını gördüm üstünde ne varsa çıkardı...

neyse bi an heycanlandım bu olayın SS aldım ve bi kaç kişiye gönderdim aptallık ettiğimi sonradan anladım.
neyse resmi gönderdiklerimden biri kızın msnini ekledi pc sine girdiğim oğlan da bunu ekledi aralarına şöyle bi konuşma geçti:

kurban: msn adresini nerden aldın sen kimsin msn adresi kimsede yoktu
öteki: ben hackerım
kurban: kimsin la sen s.kimin hackerı
öteki: pc ne girdim kız arkadaşının msn ini ordan aldım
kurban: (sövmeye başladı) seni şikayet edecem senin hayatını kaydıracam......................

böyle bi konuşma geçti ben ne yapacam şu an hala bağlıyım takip ediyorm ne yapıyo die ama korkuyorm kasayı sırtlanıp polise götürürse adamlar beni elleriyle koymuş gibi bulacaklar...

eğer poisonun remote shell özelliğini kullanarak makinasına format attırırsam beni yine bulabilirler mi çok acil cevap gerekli arkadaşlar şu işten bi sıyrılıyım hepsini bırakacam zaten kendi makinama da format atacm ve bidaha böle işler yapmıyacam bile birileri bana akıl versin çok acil...
eh be kardeşim kendin giriyosun başkalarını neden bu işe bulaştırıyosun..inşallah yırtarsın bu işten hayırlısıyla...

hacxplorer

New member
eh be kardeşim kendin giriyosun başkalarını neden bu işe bulaştırıyosun..inşallah yırtarsın bu işten hayırlısıyla...
eyw kardeş o işten yırttım saolasın

flux ve bifrost nasıl kullanılıyo bunu bi dokumanını cıkartın bizde girelim belki bizede bi soyunan kız denk gelir bu işin şakasıda gerceten bu programları anlatsanız bizde yarlansak

ben bi sitede paylaşımını yapmıştım ordan alırım ama sanırım artık yasak bu şekilde paylaşmak. bide işin suç boyutu var tabi benim durumuma düşmeyin:goz:

Cajunn

New member
sıze ınanamıyorum.hacker denen seyın anlamını bılmeden hareket edıyorsunuz.arkadas buyuk bır terbıyesızlık yapmıs ve bunun devamını ıcın bırılerınede link vermıs.sonrada herseyı bırakacagım dıye aglıyor.ghem yaptıgın terbıyesızlıgın dık alası hemde baskalarına da on ayak oluyorsun.bır baskasının makınasına gıren hacker oluyor bırde.madem hackersın neden aglıyorsun forumda.yazıklar olsun hacker lıgın adını böyle dusurenlere.bırde kurtulmaları ıcın akıl verıyorsunuz.yazık cok yazık

hacxplorer

New member
sıze ınanamıyorum.hacker denen seyın anlamını bılmeden hareket edıyorsunuz.arkadas buyuk bır terbıyesızlık yapmıs ve bunun devamını ıcın bırılerınede link vermıs.sonrada herseyı bırakacagım dıye aglıyor.ghem yaptıgın terbıyesızlıgın dık alası hemde baskalarına da on ayak oluyorsun.bır baskasının makınasına gıren hacker oluyor bırde.madem hackersın neden aglıyorsun forumda.yazıklar olsun hacker lıgın adını böyle dusurenlere.bırde kurtulmaları ıcın akıl verıyorsunuz.yazık cok yazık
sen ne diyon vatandaş lafını bil de konuş kimseye link falan da vermedim aksine benim durumuma düşmemeleri için uyardım

sen git bunları seda sayanın programında söyle iyi reyting alırsın...

HTML