bağlantı sorunu???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lainhoca

New member
arkadaşlar Hackhell'e bağlanırken çok gecikiyor explorer ya da bağlantı hatası veriyor bunun yanı sıra bağlandığında da sayfadaki herhangi bir butona basmaktan korkar hale geldim eldeki sayfayı kaybedeceğim diye :vur yardım lütfen :goz:

WILDBOYS

New member
Herhalde sorun forumda
Çünkü aynı şeyler bendede var
Sayfadan sayfaya geçmek net iki dakika

Agent

Coder & Uploader
3 gündür dns sorunu yaşıyoruz bunun içi donanımsal anlamda sunucumuzda çalışmalar sürmekte dolayılısya sayfa görüntülenememe veya sql hattasıyla karşılaşabilirsiniz.

1sc0rp!tX

Altın Üye
SAyfayı açması dakkalar sürüyor..Hatta Açamıyor =)

Umarım En kısa zamanda Sorun çözülür de Bu i$Kenceden Kurtuluruz..

lainhoca

New member
sorunun benden kaynaklanmadığına sevindim umarım en kısa zamanda sorun hallolur da çıldırma safhasına gelmeyiz :D

BlueLive

New member
nette bu ortamı ve aradığımı bulabileceğim başka site bilmiyorum... ama böyle giremeyincede insan başka sitelere yöneliyor... eğer serverı yenilemişseniz ve ondan böle oluyosa çk kötü.. çnkü bi daha değiştirmeniz gerekecek......

By_SEKOPY

_C*_Özel Harekat_
Süper Moderatör
ohhh bea warya harbi bende kafayı yedim walla ben acaktım ki konu açılmış abi en kısa zamanda halledilsin gece bi ara hızlandı ama eskiden eser tok üstadaar aman deyim bi şeyler yapın teşekkürler

araghorn-g

Pentaxian
sık sık bu sorunlarla karşılaşır olduk. inşallah sorun kalıcı bir şekilde çözülür.

selinsu

New member
aynı sorun bendede war özellikle akşam saatlerinde daha çok oluyo bu sanırım birazda yoğunlukla alakalı..en kısa zmnda düzelmesi dileiyle :D İİ FORUMLAR ARKDŞLAR...

1001Design

330i ///M3 Design
yakkinda düzelir arkadaslar merak etmeyin :goz:
biraz sabir =)

bypower

New member
songünlerde bende çok zorluk çekiyorum siteye bağlanmak için,çoğu zaman bağlanamıyorum gece ancak biraz hızlanıyo...:saskin

B L A C K

New member
valla benım duydugum kadarıyla sıteye kesıntısız bır saldırı var yenı bır atak programını hackhell uzerınde test edıyorlarmıs en saglamı bu sıte bakalım neler yapıyor dıye denıyorlarmıs programlarını... ne kadar surecek bu??

react

Admin
Süper Moderatör
B L A C K' Alıntı:
valla benım duydugum kadarıyla sıteye kesıntısız bır saldırı var yenı bır atak programını hackhell uzerınde test edıyorlarmıs en saglamı bu sıte bakalım neler yapıyor dıye denıyorlarmıs programlarını... ne kadar surecek bu??
Birisi seni feci şekilde kandırmış :melek

Unknownn

New member
sitede bi konu açmak 1 saatimi alıor ya çok yavaş.10 dAkka beklıo sora sayfayı görüntülemio.Aha bu mesajı atmak için bile uğraştım yarım saat.:(:(:(:(:(:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML