Bağdat Caddesi Kartal Yuvası Açıldı...

Gucchi

New member
Bağdat Caddesi'ndeki Kartal Yuvası Mağazamız'ın resmi açılışı yapıldı. Açılış kurdelasını Başkanımız Yıldırım Demirören ve Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli birlikte kesti. Taraftarlarımız açılışa büyük bir ilgi gösterdi.
Bir süre önce faaliyetine başlayan Bağdat Caddesi Kartal Yuvası mağazamızın resmi açılış törenine Başkanımız Yıldırım Demirören'in yanı sıra Genel Sekreterimiz Kenan Öner, Asbaşkan, İcra Kurulu Üyesi, Jimnastik ve Atletizm Şubeleri'nden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Behçet Ümitlen, Voleybol, Hentbol, Kürek ve Boks Şubeleri'nden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Bülent Deriş, Satranç ve Spor Okulları'ndan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Nedim Sarsmaz, Pazarlama ve Kartal Yuvası'ndan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Hakan Aksoy, Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli, futbolcularımızdan İbrahim Toraman, Yusuf Şimşek, Fabian Ernst, Hakan Arıkan ve Serdar Özkan katıldı.

Taraftarlarımız, Başkanımız Yıldırım Demirören, Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli ve futbolcularımıza büyük ilgi gösterdi. Oyuncularımız bol bol forma imzaladı.

Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli, gösterilen ilgi konusunda, "Bu ilgi bana değil, oyunculara. Taraftarların isteklerini yerine getireceğiz" dedi

icemen

New member
Hayırlı olsun Bütün camiaya. Yakında Şükrü Saraçoğlu stadının altında da açıcaz :)

HTML