bağdaştıcı sorunu

apotraman

New member
iyi günler herkese masaüstü bilgisayarımda wirelws kullanıyorum yan komsuya bağlanmaya çalışıyorum AMA ağ bağdaşrıırıcınızı sıfırlayın diyo ve bağlı değil yazıyo

not
sürücüyü tekrar yukledim olmadı
wireles markası tp-lnk wn61g şimdiden teşekkürler:blink::blink::blink:

Boschwer

M€SHGUL
1.

Başlat düğmesi Başlat düğmesinin resmi, Denetim Masası, Ağ ve Internet, Ağ ve Paylaşım Merkezi ve ardından Ağ bağlantılarını yönet'i tıklatarak Ağ Bağlantıları'nı açın.
2.

Ağ bağdaştırıcısı simgesini sağ tıklatın ve Devre Dış Bırak'ı tıklatın. Yönetici izni gerekli Yönetici parolası veya onay istenirse, parolayı yazın veya onay verin.
3.

Bağdaştırıcı simgesini sağ tıklatın, ardından Etkinleştir'i tıklatın. Yönetici izni gerekli Yönetici parolası veya onay istenirse, parolayı yazın veya onay verin.

Bağdaştırıcı şimdi sıfırlanmıştır. Ağa bağlanmayı yeniden deneyin veya ağ bağdaştırıcınızın doğru çalıştığını doğrulamak için Ağ Tanılama'yı çalıştırın.

Bildirim alanındaki ağ simgesini sağ tıklatıp ardından Internet Bağlantısını Tanıla'yı tıklatarak Ağ Tanılama'yı açın.
Olmadiysa kablosuzag sürücüsünü yenileyin ! Bu arada komsunun bundan haberi varmi ?

apotraman

New member
komsunun haberi var da bunları zaten yapıyorum galiba sorun başka sağol verdiğin bilgiler için

HTML