bır sorun...yardım !!

umut

New member
arkadaslar , flashget le bazı dosyaları ındıremıyorum , once ındırmeye calısıyor ama 2 sn sonra carpı işaretı beliriyor ,,ne yapmalıyım bu 1. 2) bır dosyayı medıa playerla calıstıramıyorum; Windows Media Player dosyayı yürütemiyor. Player, dosya türünü veya dosyayı sıkıştırmak için kullanılan codec bileşenini desteklemiyor olabilir diyor , bu dosyayı nasıl calıstırabilrim ,lütfen 2 sorumu da cvplarsanız sevinirim

PRotype

Game Spider
Megaupload Rapid gibi upload yapılan sitelerden dosya indirirken flashget ten indiremezsin upload yapılmıs dosyalar inmez flashgetten...

2.Sanırım acmak istediggin dosya turu .avi yani +18 turu gibi birşey bende de var aynıs sorun bende nasıL acacgımı biLmiyorum..Kotam doLu suan bos oLsa .avi uzantılı dosyaları acan bir program varmıs arkadaslar soyledi onu indirecem...HaCKHeLL de aratırsan buLursun kolay geLsin...

rune

Os Doctor
umut' Alıntı:
arkadaslar , flashget le bazı dosyaları ındıremıyorum , once ındırmeye calısıyor ama 2 sn sonra carpı işaretı beliriyor ,,ne yapmalıyım bu 1. 2) bır dosyayı medıa playerla calıstıramıyorum; Windows Media Player dosyayı yürütemiyor. Player, dosya türünü veya dosyayı sıkıştırmak için kullanılan codec bileşenini desteklemiyor olabilir diyor , bu dosyayı nasıl calıstırabilrim ,lütfen 2 sorumu da cvplarsanız sevinirim

flashget adlı programın dosyayı indirememesinin bir çok nedeni olabilir. örneğin bir sityeye şifreyle girdin ve burdan indireceğin her hangi bir dosyayı flashget le indirebilmek için şifreyi flashget e de girmelisin. Flashgette indirilecek dosya yolunu kopyaladığın yerin altında Login to server var. o bölüme password ve user id yi girmelisin.

Normal güvenliksiz herkeze açık bir alandan indirmeye çalışıyorsan muhtemelen bu o dosyanın normalde de inmeyen ve serverında hata olan bir dosya olmasından kaynaklanabilir.

En son da şunu bil ki bazı internet siteleri download manager girişini engellemişlerdir. örneğin rapifile.fr. megaupload yada rapidshare.de. ancak bir üyelik ile bu servislerden sınırsız ve download manager larla dosya indirme yapabilirsin.

Son sorun olarak da codecler sorunun. Muhtemelen media playerla oynatmaya çalıştığın dosya dvx yada xvid dir. bunları ister media playerını 10 versiyonuna yükselterek istersen de BsPlayer adlı programı indirip kurark izleyebilirsin.

burdan indir bs player. aşağıdan BSplayer version 1.39 (FREE) yi seç.I accept the terms of this license agreement kutucuğunu işaretle ve download a tıkla Bs Player Yükle

Kolay Gelsin.

HTML