Bıktım Bu Bilgisayardan

Lucas.Kane

New member
Arkadaşlar Asus f3sg laptopum var ama her geçen gün daha da sinir olmaya başladım.Geçen virüs girdiği için format atmam gerkti ama elimde sadece asus un recorvery dvdsi vardı onla tekrar fabrika ayarlarına döndürdüm 1 ay sonra da kendiliğinden çöktü bu sefer yine yaptım aynı seyi ama bu sefer de arızalı gibi yani msne girmio uac ı kapattığım halde devam edio yaptığım tweaklerin hiçbirini uygulamıo nedir yani recorvery denen şey sadece kandırma mıdır hala bilgisayar aynı vista mı? bu orjinal vistayı silip yerine 0 kırılmış vista mı kursam sizce?offff:vur

atalay82

New member
bendede HP vardi.. gönder servise onlar ugrassin :)) Garantin varsa ... benimkide Acilmiordu :) gittim Xp kurdum acaip rahatladim.

WaTcHFuL

EVERYWHERE
Tabi ya en iyisi laptopda XP. Ne o öyle Vista ile kastırıyorsunuz makinayı. Zaten çoğunda 1 GB ram var. Kas babam kas. :D:D:D

Blade

BaBaCaN
sisteminde virüs taraması yaptır msn'yi program ekle kaldırdan onar sorun vistada değil recovery ile sadece geri yükleme yaparsın yani virüs varsa bile tam anlamıyla temizlenmeyebilir kasma olayı falan varsa xp kurmanı öneririm bu forumda aratırsan en güncel xp'yi bulabilirsin birde biçimlendirme yaparken hızlı biçimlendirme kullanmassanız ii olur kolay gelsin..

WaTcHFuL

EVERYWHERE
Bas formatı gitsin :D

HTML