BİTEN AŞKIMIZIN ANISINA ....(Gerçekler acıdır ,acıtır)

ﻜεﻜiz

New member
Bir zamanlar birlikte yürüdüğümüz o yolları yalnız arşınlayacağım bu kez.bir kez beni apartman boşluğuna çekip öptüğün o yolda , yıldızların altında …(evimin bahçesinde)
Daha başka onlarca yerde.Birini seviyor olsam da, biri beni seviyor olsa da, sana söz veriyorum. O yolları tek başıma yürüyeceğim. Başka sevgiler tadacaksın. Başkalarını tanıyacaksın. Burada benim hikayemden çıkıyorsun. ama sadece hikayemden. İçimde daima sevgisiyle, sonsuz aşkıyla beni hayata bağlayan kişi olarak kalacaksın. Kalbimde tutacağım seni. Çok sevdiğim, kendimden daha fazla önemsediğim insan olarak.
. Yaşayacaksın. Üzüleceksin de ama. Çok, çok üzüleceksin. korkma. Hepsi geçecek. çünkü hepsi bir gün geçer...
bir.. hayat seni değiştirmiş olacak. değiştirmiş. dönüştürmüş.Kullanılacaksın. aşkını yatağına gömeceksin. aldatıldığın ve kullanıldığın yatağına. Başkaları için gözyaşları dökeceksin. Başkaları senin için gözyaşları dökecek.hayallerin kırılacak. hayaller kıracaksın. birilerini çok ama çok üzeceksin.bu nedir? diyeceksin. bu da nedir? bu neden? neden şimdi? neden bana? cevaplar bulamayacaksın. AMA YAŞAYACAKSIN (YAŞATTIĞINI UNUTUP ,KAHROLUP YAŞAYACAKSIN!!!). Pes etmeyeceğine eminim. ruhundaki çiziklerin seni olgunlaştırdığını anlayacaksın bir gün.yaralanacaksın ve iyileşeceksin.İyileşeceksin çünkü umuda herkesin ihtiyacı var. senin bile..
ve yaralanacaksın çünkü iyileşmen gerekecek Biliyorum ki hayatın senin için harika, harika planları var. Renkli günler. Bir gün sevdiğin birine denk geleceksin. aşık olacaksın. aşık olunacaksın(ARKANDAKİNİ DÜŞÜNMEDEN ). bu kez yatağının başucuna onun resmini asacaksın. MURAT BAŞARAN söyleyecek onun için şarkıları (geçmişte başkaları için söylediği gibi ).Onun için yazacaksın. evindeki yastığın, yorganın ve yatağın bu kez onun dönüşünü bekleyecek(ONUN KOKUSUNU KOKLAYACAKSIN YASTIĞINDA GÜNLERCE). Aşk mutlu olmak değil, acı çekmektir belki de; ama sen mutlu olacaksın biliyorum…YÜREKTEN İSTİYORUM BUNU SEN HAKEDİYORSUN (GEÇMİŞ UMURUNDA OLMASADA YAPTIKLARINI UMURSAMADIĞIN KADAR MUTLU OLACAKSIN)……….

εگмεя

Fuzuli Üye
eline sağlıq

Tragedy

Photo Manipulator
Eline Sağlık..
Hoşgeldin Bu Arada..
Forum Kurallarını Okumanı Tavsiye Ederim..
İyi Forumlar.. ;)

RomeoMAD

JusT B€
aşk falan bıtmedı canım benım,

Bitti dıye mesaj ceken sensın,ondan sonra annen falan arıyo :s :s

yok hayırlısı olsun falan fılan,Allah'a sukur askı yasayan bızız,mudahele eden baskası...

Bunları burda konusmak ıstemezdım,bazı seylerın gızlı kalması lazım,ama sınırlerımle oynuosun hala bıdaha sıtede onlıne oldugunu gorursem gercekten ben Bitircem bu sefer.....

Burayada gırmıceksın bıdaha..(Benım nıckle gırersın)

HTML