Bİrbİrİmİzİn Zamanini LÜtfen Harcamayalim Zaman DeĞerlİdİr

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

burdayım

New member
http://www.hackhell.com/showthread.php?t=322342

Єηєму´isimli üyeden

yukarıdaki linkte açtığı konuda diğer üyelere karşı sorunluluğunu kabul etmesiği için şikayetçiyim lütfen ilgili arkadaşa konuları denemeden veremeyeceğini hatırların ki insanlar boşu boşuna zman ve kota harcamasınlar üstelik denenmemiş hatalı bir konuya mod olan diğer arkadaşlar teşekküredince diğer üyeler daha güvenerek konuyu indiriyorlar

BİRBİRİMİZİN ZAMANINI LÜTFEN HARCAMAYALIM ZAMAN DEĞERLİDİR.

SAYDILAR...

Aktuğ

Altın Üye
bu çocukla alıp weremediğiniz ne bi türlü anlamıyorum.enemy arkadasımız bişeyler paylaşabilmek için cabalayıp duruyor.verdiği linklerde elbet ufak tefek aksaklıklar olailir.hiçkimse makine degilki hata yapmasın.hiç kimse sütten çıkmış ak kaşıkta değil.sizde şikayet edeceginize bişeyler paylaşsanız sizde anlarsınız insanları memnun etmenin ne kadar zor olduğunu.madem zamanınız o kadar degerli internetten oyun indirip pc basında wakit öldüreceğinize gidin iyi bişeyler yapında memlekete hayrınız dokunsun.
400 küsür bin üyemiz war.demekki mod arkadaslarım olsun,upload team dekiler olsun onlara bişey veriyoki buradalar.bütün bunları begenmeyen ceker gider.şikayet etmez...

ceyi35

New member
yazamayayım diyorum ama yazacam. kapatın şikayet bölümünü şikayet etmesin millet o zaman. çeksin gitsin. o kadar zormu. ciddiyim bu konuda.

BaKKaL_GaZi

Romantik MiKRoP
konuda enemy haksız bence..denemeden lınkı almıs koymus trojen fılanda olabılırdı denemesı lazımdı en azından???

Єηєму

Banned
Sabıırrr... Sabırr...

Bak Arkadaşım Bigün Biriniz Öbürgün Biriniz. Ben Bu Sitede Neredeyse 1 YıLdır PayLaşım yapıyorum.
Ve 5 Aydır Uploader'ım. Yaptıgım UploadLar Verdigim HizmetLer BeLLidir. Ama Garib Bi oLay Var.. Sizin GibiLer Bana Şu Son 2 haftadır Çatıyor.. Sizi Benim Üstüme SaLan Kim BiLmiyorm Ama Şu 2 Haftadır Bana Nankörce Okadar Çamur Atmaya Ba$Landıki.. Artık Sabır Taşı ÇatLıyor..

Çok DeiL Daha 2 Gün Önce Scorpion NickLi Üye Benim 1 Günümü Harcayıp Emek Verip Upload Ettiğim Ve Şuan 14.Bin Görüntülenme Sayısı Olan Bi YazıLımı indirdi KuLLandı Ve Dosyada Trojan Var Gerekçesiyle Nankörce Buraya Konu Açtı. AsLı Astarının OLmadıgını İspatlayınca da Kuyruk Acısını Bastırmak için Ertesi Gün Hakaret DoLu Bi Konu Daha Açtı.

Ve Şimdide Sen;

GeLeLim Sana :

Ben o paylaşımı Dünyanın 1 NumaraLı Rus Oyun Sitesi opgamez.net den alıntı yaptımm. ve benim gerek paylasımlarımda gerekse uploadlarımda 2 yıldır kaynagım orası. ve şuana kadar hiçbir sorun yaşamadım o siteden.
Ve geçende orda yeni upload edilen bi oyunu hh ile paylaşmak istedim..
ama o siteden kaynaklanan bi yanlışlık olmuş ve rar şifresinde hata çıkmış... olabilr doaldır..
sende oyunu indirmissin ve hatayı almışsın.. ve dogal olarakda şifre hatalı die hakkını arıyorsun..
inan bende üzüldüm böyle bi yanlışlık olduguna ama benim elimde olan hiçbirşey yok..
site rusça.. hiçbirşey anlamak mümkün deil..
ve bende senin mesajına ADAM gibi açıklama yaptım. hiçbi hakaret iceren kelime kullanmadan..
sana cevabını verdimm...

Ama Sen SanaL ALem DeLikanLıLıgını Okadar Benimsemişsinkii Resmen İnsanı ÇiLeden Çıkartacak MesajLar Yazıyorsun...

Birde Utanmadan Yanına 3 - 5 Destekçi Bulup Buraya Konu Açıyorsun...

Yaptıgın Resmen Provakasyon...

Birde KaLkıp ModeratörLere Laf Sokuyorsun...

SĦARK

Lord Of The Game
Sacmalamakta Üstünüze Yok Ben 100 Partlık Oyun Paylasacagım Diyelim Simdi Ben Bu Oyunu İlk Önce Bilgisayarıma İndirmem'mi Gerekiyor O Yüzden Sacmalamayın Oyunu Veren Site opgamez Yani Oyun Konusunda 1.Numaralı Sitelerden Biri Ve Ben Bu Sitenin Yanlısını Görmedim Oyunu Kuramıyosanız Kabullenın Bu Cok Zor Bisey Değil...

thy.willen

New member
pardon ya uploader ne demek..

upload yapan anlamındamı kullanılıyor yoksa alıntı yapan anlamındamı

RuTH

Altın Üye
oyun www.opgamez.net adresinden aLıntı yapıLmış
yöneticiLerin yada üyeLerin payLaşımLarında oyunun LinkLerini kontroL etmek
zorunLuLuğu yoktur...

Øguz

Altın Üye
Upload yapan arkadaş oyun, program vs. denememiş ise bunu dip not olarak bence denenmemiştir. diye Yazmalı eğer denemişsede Dip not olarak denenmiştir ve çalışmaktadır diye yazsa bu sorunlar olmaz.

terteren

Altın Üye
2006 yılından beri sömürüyosun sitedeki paylaşımları canın yanınca hemen kuyruğuna basılmış kedi gibi ortalığı ayağa kaldırmana gerek yok her paylaşım paylaşan kişi tarafından denenseydi şimdiye kadar faydalandığın bir çok konudan faydalanamazdın çünkü bir çoğu paylaşılmazdı

enemy sende haklı olduğun bi konuyu bu kadar büyüymene gerek yoktu hiç cevap vermeden konunu kapattırıp arkadaşın mesajını editletebilirdin yani ben olsam öyle yapardım çünkü ikiniz arsındaki fark ortada bu şekilde davranan her üyeyle uğraşmaya zamanın yetmez ;)

KnockOut

Super Sonic
Süper Moderatör
http://www.hackhell.com/showthread.php?t=322342

Єηєму´isimli üyeden

yukarıdaki linkte açtığı konuda diğer üyelere karşı sorunluluğunu kabul etmesiği için şikayetçiyim lütfen ilgili arkadaşa konuları denemeden veremeyeceğini hatırların ki insanlar boşu boşuna zman ve kota harcamasınlar üstelik denenmemiş hatalı bir konuya mod olan diğer arkadaşlar teşekküredince diğer üyeler daha güvenerek konuyu indiriyorlar

BİRBİRİMİZİN ZAMANINI LÜTFEN HARCAMAYALIM ZAMAN DEĞERLİDİR.

SAYDILAR...

aktuğ'nun dediği gibi sizin bu çocukla ne alıp veremediğiniz var adam buradan kaliteli paylşımlar yapıor yeter yaf,kendi sefdiğimiz değer verdiğimiz insanlara böyle kelimeler kullanma,eğer bir problem varsa pm at,adam akllı derdini anlat.....
ve bu böyle olacaksa seni burada tutan yoq..... gereçekten şu anda gerildim ve enemy konusu kapansın dostum.... neden bende böyle bir sorun olmuyo...bende deniyorum bütün programları yani enemynin verdiğini yazılımları.... zaten kalitesiz olsaydı paylaşımlar diğer üst seviyedki yetkililer uyarısını verirdi...... :eek:ut:

SüVaRi

New member
tamam paylaşımda hata çıkabilirde enemy'nin cevabı ağır olmuş.arkadaş 250 mb'ın verdiği acıyla biraz sitem etmiş bnce mod olan kişinin bunu anlayıp olayı sakinleştirecek olgunlukta olması gerekir tam tersine adamı çığrından çıkarmış.

burdayım

New member
arkadaşlar bu böyle olmayacak dostluk kazansın...

http://www.hackhell.com/showthread.php?t=324596

YUKARIDA Kİ LİNKTE OYUNUN ÇALIŞAN HALİNİ VERDİM

KONU BURDA KAPANSIN LÜTFEN BEN KENDİ ADIMA KİŞİLERİ RAHATSIZ EDEN BİR SÖZ KULLANDIYSAM ÖZÜR DİLERİM ...

AYRICA AZ PAYLAŞIM YAPMIŞ BİR ÜYE OLABİLİRM AMA BU GÜNE KADAR HACKHELL DENEMEDEN HİÇ BİR PROĞRAM YADA OYUN VERMEDİM ÇÜNKÜ BU SİTE KALİTELİ...

İNSANLAR SADECE HACKHELL ADINA GÜVENEREK DOSYA ÇEKEBİLMELİ BEN ÖYLE YAPIYORUM....

BİRİMİZİ İÇİN ÖNEMSİZ OLAN DİĞERİ İÇİN ÇOK ÖNEMLİ OLABİLİR BURDA MEMLEKET YADA SAKARYA TARTIŞMASI ÇIKTI BU ÜZÜCÜ OYUN İŞİ EYLENCEDİR VE EYLENEBİLMEKTİR.
BU YÜZDEN OYUNU BURAYA EKLEDİM KESİNLİKLE BİRİLERİNE SATAŞMAK İÇİN DEĞİL BİRBİRİMİZE YARDIMCI OLMALIYIZ

BU KONU UZADI BEN BİR HACKHELL ÜYESİ OLARAK TÜM ARKADAŞLARDAN ÖZÜR DİLERİM.

Moderatör
Moderatör
Buda upLoad team'e ders oLsun o zaman =) Virüs taramasından geçirmeden upLoad etmeyin tarama yapmadıysanızda ALtına not düşün..

cLosed

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML