Bİr Sorunum VARRRR!!

Burcualper

New member
Arkadaşlar son 2 haftadır rapidshare kullanıyorum bilgisayarı uyurken bırkıyorum sabaha kadar bişiler iniyor. Fakat bugünlerde internet sayfası açılırken media player falan tutukluk ediyor. Mouse hareketi bile yavaşlıyor sayfalar açılırken. Sürekli downloadla bir ilgisi var mı acaba?? Yoksa başka bi sorun mu var ??

Bilgisayarım Amdx2 64 intermenetim sınırsız 2048

yazanomer

New member
genel itibari ile rapidshare veri gonderme islemi son degisikliklerden sonra daha kararli hale geldi,

yani net' i somuruyor diyelim,

media player'in guncelleme istegi aciksa nete baglanmak isterken zorlanabilir,
ama mouse icin bu soz konusu degil, hdd asiri doldugu icin
veya
hdd' yi birlestirme vakti geldigi icin bu sekilde davraniyor olabilir

birde gorev yoneticisinden makineyi zorlayan bir program varmi diye kontrol edin

kolay gelsi

Burcualper

New member
görev yöneticiisnde avp.exe die bi program en yüksek çalışan o. 50.000k yazıyor. Bu avp virüs programımı yoksa başka bişi mi ya ben kyspersky kullanıyorum da olmaması lazım. Sağol kardeş cevap için

yazanomer

New member
avp.exe kaspersky' nin calisma programidir,kaldirmana gerek yok,
ama kasper'in son surumlerinde yapisal bir sorun var, bir cok kimsede beta versiyonlarini net' everdi,
eger beta versiyon kullaniyorsan sorun bundan da kaynaklanabilir,

ama hdd' nin dolulugundan kaynaklaniyor gibi duruyor, isletim sisteminin bulundugu bolumu kendi haline birak, kendi calip-soylesin:D internetten indirdiklerini c disinda baska bir bolume yukle

ne olur ne olmaz makinenin icini temizle derim, uzun zamandan beri temizlik yapmiyorsan isidan da ileri gelebilir

gorev yoneticisinde avp.exe' nin disinda goze batan bir fazlalik yoksa normal calisiyor demektir

kolay gelsin

HTML