.......BİR Dk.NIZI ALABİLİRMİYİM??!!..........

erkekler ve kadınlar arasında fark nedir?

• erkekler sorumsuz,kadınlar sorumlu!

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    22

zeytincik

New member
Gerçek sevgi,
ayrı bedende tek yürek olmak,bazen kelimelerin bittiği yerde gözleriyle konuşabilmek,başını omzuna dayayıp ağlayabilmek,onunla sınırsız her konuda konuşabilmek ve paşlaşmaktır!
yok yakışıklıymış karizmaymış parası varmış diye çıkıp ta kendinizi küçültmeyin.
Kızlar bu sözlerim size "seni seviyorum" dediğiniz insanı gerçekten sevin...
ve ne olursa olsun bir erkeğin gururuyla oynamayın!!!:(

oNuR!

Banned
ve ne olursa olsun bir erkeğin gururuyla oynamayın!!!

helal sana be zeytincik anladığım kadarıyla sen baya duygusal birisin!
(gerçi konu biraz yanlış yerde ama olsun) :D

b@i@c@i

§èk襥¥¥¥
zeytincik konu yanlış yerde ama olsun çok güzel konuşuşsun sitem etmişsin adeta fakat sölemek istediğim ben daima olaylarda çift taraflı bakarım kadınlar haksız deyip işin içinden çıkmam çünkü öyle bir noktaki duygusalıda var acımasızıda,haklısıda var haksızıda, sevenide var dalga geçenide bu erkekler içinde geçerli herşey eşit yani:):)paylaşım için saol:)
aramıza h.g:):)bol şans ii forumlar

zeytincik

New member
ya gerçi bunuda ben yazmadım anlaşılan kanka karıştırdı ortalığı ama doğru yazmış bende aynı görüşteyim!

edit:
gerçi haklısın hepsini aynı kalıba koymak yanlış.yapanı da var yapmayanı da var
1 deli bi kuyuya taş atıyo 40 akıllı çıkaramıyo :)

yamakası

New member
ne bu sabah sabah erkek kadın anlamadım ama baya bi dertlisin heralde sen ne yaparsan yap erkek fırsatını buldumu aldatır maalesef!....

b@i@c@i

§èk襥¥¥¥
zeytincik' Alıntı:
gerçi haklısın hepsini aynı kalıba koymak yanlış.yapanı da var yapmayanı da var
1 deli bi kuyuya taş atıyo 40 akıllı çıkaramıyo :)
herkesde olduu gibi bendede delilik var akıllı sayılmam ama sen yanlış yerde açtın yetmedi bide flood yapmışın ark. bence birini sil azar işitmeni istemem fena oluyo insan:)

oNuR!

Banned
b@i@c@i' Alıntı:
zeytincik konu yanlış yerde ama olsun çok güzel konuşuşsun sitem etmişsin adeta fakat sölemek istediğim ben daima olaylarda çift taraflı bakarım kadınlar haksız deyip işin içinden çıkmam çünkü öyle bir noktaki duygusalıda var acımasızıda,haklısıda var haksızıda, sevenide var dalga geçenide bu erkekler içinde geçerli herşey eşit yani:):)paylaşım için saol:)
aramıza h.g:):)bol şans ii forumlar
helal sana biciiii :cool:

zeytincik

New member
ya arkadaşlar ben bunu silmek istiyorum olmuyoooooooo
nasıl silicem? rezil olduk ya elaleme :)
mahalleye almıcaklar valla karizma, marizma kalmadı!!!!

Novo

New member
yaMaKaSi' Alıntı:
ne bu sabah sabah erkek kadın anlamadım ama baya bi dertlisin heralde sen ne yaparsan yap erkek fırsatını buldumu aldatır maalesef!....
yerine göre katılıyorum dediklerine ama benim inandığım tek şey vardır gerçekten seven erkek hiçbir zaman aldatmaz..yalnız bahsettiklerim seviyorum diyipte 2 gün sonra bu vermiyo diye bırakıp giden şerefsizler değil..Ama şöyle bir açıdan bakmak gerekir kızlar da genelde tek amacı s... atmak olan heriflerin yanında geziyor.yani bence aldatan erkeğin özünde de bu kızların yaptıkları yatıyor diye düşünüyorum.

Yani ben kendimden örnek verecek olursam;seni seviyorum sana hiç sex gözüyle bakmıyorum(ki ister inanın ister inanmayın bu gerçekten doğru)dediysem hepsi s.git dedi.Buna anlam veremiyorum şahsen çok doluyum bu konularda :( Ve aşırı derecede üzülüyorum..

Neyse mesaj amacını aştı;kıssadan hisse seven erkek aldatmaz tekrar söylüyorum:cool:

b@i@c@i

§èk襥¥¥¥
zeytin bi mod a mesaj at konuyu taşısın en iisi:)anket bölümüne anket açmışın çünkü:)Novo kıssa hisse seven kadında aldatmaz:)

b@i@c@i

§èk襥¥¥¥
b@i@c@i' Alıntı:
zeytin bi mod a mesaj at konuyu taşısın en iisi:)anket bölümüne anket açmışın çünkü:)Novo kıssa hisse seven kadında aldatmaz:)
herhangibir smod olabilir .bööö:eek: :Sopa

yamakası

New member
seven erkek aldatmaz ama karşısına çıktımı da ALLAH BİLİR NE YAPAR BU KONUDA HİÇ KİMSE KENDİNE GARANTİ WEREMEZ BEN BİLE KENDİME GÜVENEMEM İŞİN ASLI!...

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
hoşgeldinmi desem öğlen öğlen ne bu edebiyatmı desem kafam karıştı valla:)

TOROMAN

VaTaN Bekçisİ
Öncelikle hoş geldinb.Ama ne yalan söyleyimgüzel bir giriş...Tabiki son şık...Kesinlikle son şık

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
Ben anketi cvplamadım çünkü bence fark dediğin bir tarafı yüceltmek bence erkeğinde bayanında farklı yanı var ama okadarda değil..

HTML