böyle rap yok

berfim

New member
sen paylaşım yapmışsın buna sözüm yok ama Türk Gençliğinin neden bu kadar yozlaştırıldığı ,suç oranının ne denli arttığının sebebleri ve bu sözüm ona rep şarkısını söyleyen ''iyi aile Çocuklarının '' Ülkemiz gençliği ve Atatürk gençliğine ne derece saygılı oldukları ortada.Bunların tek tek hesabı sorulacak gün gelecek.Ayııp Bee
bu Memleket te Bunların da Annesi ,Bacısı ,kardeşleri yaşıyor ayrıca bu şarkıyı sen beğendiysen kendini bir sorgula canım kardeşim .Nereye koşuyoruz böyle? ayıp yaaa.bu şarkıyı söyleyenler bunu dinleyip beğenenler normal midir? korkunç . son söz bu şarkıyı söyleyenlerin ben aile ve ruh sağlığının normal olduğunu düşünmüyorum.

berfim

New member
painworlds' Alıntı:
kim beğenecek ?Sen herkesi Ruh Hastası ve sapık mı sanıyorsun?Bu şarkı mı Ayrıca ,Senin örf ve Adetlerine ,Türklüğüne ne kadar yakışıyor? sen de yarın bu Ülke de çocuk büyüteceksin,böyle sapık şarkı dediğin küfürleri kızının ya da oğlunun dinlemesini istermiydin. ya da annenle ,kız kardeşinle bu şarkı dediğin şeyi dinleyebilir misin?sanmıyorum.bir daha düşün arkadaşım.bunlar iyi paylaşımlar değil

Th34zr4

New member
kardesım sen bu sarkıyı bılmezken bız dınlıyoduk beklı ılk dınlıyenlerdenızdır ve suan ezbere bılıyorum

HTML