Bölüm yöneticileri bi bakabilir mi?

xtramaihos

New member
Ya bu bölüme bir ayrı kodlama grubu açsanız olmaz mı?Bence daha etkili olur yani.Çünkü üyeler sağdan soldan dosya upload edip kendi üretmiş gibi ekliyorlar.Ben C,Delphi 7,VB 6 MySQL MSSQL,sunucu sistemleri ile uğraşıyorum ve elimden geldiğince arkadaşların sorunlarına yardımcı olma gayesindeyim.Eminimki benim gibi programlama ile uğraşan arkadaşlarda dosya paylaşımı olsun smf , bb forumların kurulumu olsun bu tarz konulardan rahatsız.Ha olmayanda vardır ama en azından kodlama ya da web dilleri diye bir alan açılsa fena olmaz.Orada smf forum kurarak başkalarının ürettiklerini tüketene kadar arkadaşlara php mysql de kendi forumlarını nasıl yazacaklarını göstersek daha mantıklı olur.Ki kişiselleştirilmiş ve türkçe forum en azından biraz daha farklı bir site havası yaratır.Bunu yazma gereği duydum çünkü mysql den anlamayan arkadaşlar forumlara bazı veritablolarından değerleri nasıl okuruz diye kod ekliyor.PHP ve ASP kursu tarzı bir kodlama kursu başlatsak daha mantıklı.Ders ders.Operatörler, değişkenler ,fonksiyonlar... şeklinde sırayla ortak bir kurs.Benim burada bulunma sebebim zaten arkadaşların öğrenmesi.Ben bunu zevk için yapıyorum burada normalde günlük 50 ytl den anlatıyorum.Bu tarz bir düşünceye karşıysanız da beni üyelikten silerek büyük bir zahmetten kurtarırsınız

HTML