Bölücüye cevap böyle verilir

cimbomgs

New member
1991 Genel Seçimleri'nden sonra SHP ile ittifak yapan DEP'in bazı milletvekillerinin TBMM'nde Kürtçe yemin etmesi üzerine Başbuğ Alparslan Türkeş ile birlikte TBMM'ye giren 17 MÇP'li milletvekili tepkilerini sert biçimde dile getirmiştir. Başbuğ TBMM kürsüsünden tepkilerini dile getirirken DEP'li milletvekillerinin saygısızlık yapması üzerine MÇP milletvekilleri Oktay Öztürk ve Servet Turgut müdahale etmişler, Servet Turgut DEP milletvekili Selim Sadak'ı anladığı dilde cezalandırmıştır. Bu hareket üzerine Servet Bey Başbuğ'un iltifatlarına mahzar olmuştur.
Yine aynı yıllarda ShowTV'de, Can Dündar'ın yönettiği bir programda, Kürtçe televizyon yayının serbest bırakılması talebini dile getiren DEP milletvekili Orhan Doğan'a Başbuğ Alparslan Türkeş'in Doğan'ı azarlarcasına televizyon ekranlarından verdiği şu cevap Ülkücü Hareket'in hafızasından hâlâ çıkmamıştır:
"Sizce Kürtçe eğitim dili olacak, Kürtçe televizyon dili olacak, sonra bu bölgeye federasyon verilsin, Kürt kimliği tanınsın diyeceksiniz. Bunu dediniz mi, Türkiye'yi parçalamaya karar verdiniz demektir. Türkiye'yi parçalatmayacağız! Bunda kararlıyız! Bunu iyi anlayın! Kan dökmek gerekirse Türkiye'nin bütünlüğü için kan da dökeriz! Devletimizi ayakta tutmak için canımızı da feda ederiz! Bundan haberiniz olsun! Yanlış yoldasınız, kendinizi düzeltin!"

http://www.hemenpaylas.com/download/785256/Bolucuye_Ders.zip.html

seyretmek icin

survivor34

New member
izledim abi gerekli msjı varmiş Alparslan Türkeş üstüne söylecek bişi yok tabiki :) eywallah saolasın paylaşım için...

cimbomgs

New member
Malesef AB ve ABD'nin dayatmalarından eğitim ve tv yayını gerçekleşti.Şimdi sırada Federasyon var gibi.Başbakanın Brükselde imzaladığı ek protokolde Türkiye'den doğacak devletlerle müzakereler devam edilebilir maddesi konulmuş.Başbakan da kürt realitesini tanıyoruz diyerek bu kimlik tanımasını da yaptı.Türk gençliği ne zaman uyanacak küresel oyunların rengi iyice belirmedi mi?

survivor34

New member
abi zaten ab açık açık diyo 70 milyon nüfusla almayız alırlarsa ab olmaz o Türk birliği olur :) ama hala bi ab sevdasındayız. işte sonuç oraya gidiyo alıcaklar ama federal Türkiye'yi alacaklar hedefleri o. ama bu ülkede hiçbir bölücü gruba bir karış toprak bırakmayız. bırak havlasınlar. tsk da herşeyin farkında bence...

osiris_cemo

New member
Alpaslan Türkeş iyi bir insandı Allah Rahmet Eylesin severdim fikirlerini hatta cenazesinde yürümüşlüğüm bile vardır.Ama ne yazık ki ardılları onun kadar etkin ve onun kadar aklıselim ve derin değiller.

ALIEN_07

Türk Genci
Son BAŞBUĞ'Du ALLAH MEKANINI CENNET EYLESİN...

Onun Gibi Birisi Gelse Zaten Türkiye Bu halde olmaz

HTML