Aziz Yıldırım fena halde kızgın!

PırateTurk

New member
Arsenal maçında 5 gol yiyen Fenerbahçe, bugün kritik bir maça çıkıyor... Maç öncesi yöneticiler, dünkü idman sonrası oyunculara, Aziz Yıldırım´ın, mesajını iletti.

Çıkış yapmanızı bekliyor’

Başkan Aziz Yıldırım’dan futbolcularına mesaj. Dünkü antrenman sonrası takımla bir toplantı yapan yöneticiler Şekip Mosturoğlu, Neşet Yalçın ve Ali Yıldırım, “Başkanımız çok kızgın ve üzgün. Sizden Bursaspor maçıyla birlikte çıkış yapmanızı bekliyoruz. Ayrıca Başkan Yıldırım da, Fenerbahçe’ye ve kalitenize yakışır bir şekilde oynayıp, Bursaspor’u yenmenizi bekliyor. Her şey sizin elinizde” dedi. Sarı-Lacivertliler de, kazanmak için ellerinden geleni yapacaklarını dile getirip, söz verdi.

Yönetimden üyelere kontra
Bu arada bugün Faruk Ilgaz Tesisleri’nde yapılacak Yüksek Divan Kurulu toplantısında üyelerden gelecek eleştirileri göz önünde bulunduran yöneticilerin, başta futbol takımı olmak üzere tüm branşlarda son 5 senedir elde edilen şampiyonluklar ve başarılar konusunda ayrıntılı bir rapor hazırladığı öğrenildi.

Öte yandan Fenerbahçeli yöneticiler, pazartesi günü basının karşısına çıkıp, kamuoyunda tartışılan konulara açıklık getirecek. Toplantı saat 13.00’te başlayacak.

Yalçın TÜRK-FANATİK

HeLLSPoRT

нα¢кнєℓℓ ѕρσя ѕσяυмℓυѕυ
sacma sapan işLer yaparsan
şimdi üzüLürsün tabi aziz Paşa.......

HeLLSPoRT

нα¢кнєℓℓ ѕρσя ѕσяυмℓυѕυ
aLırsan Dedeyi
DeLirirsin Şimdi
Gönder artık su dedeyi
Dede KatiLi etme Beni

HeLLSPoRT

нα¢кнєℓℓ ѕρσя ѕσяυмℓυѕυ
BuLunmuo dai her mac dioLar bu macLa cıkıs bu macLa cıkıs yakaLıcaz ama ben göremedim bi türLü o cıkısı
aLLah sonumuzu hayır etsin......

tıesto

New member
Vah vah üzgünmüş sayın başkanımız

Ben onun yerinde olsam kafama kese kağıdı geçirip dolaşırım

HeLLSPoRT

нα¢кнєℓℓ ѕρσя ѕσяυмℓυѕυ

HeLLSPoRT

нα¢кнєℓℓ ѕρσя ѕσяυмℓυѕυ
şimdi ise inşallah yenilmeyiz diye konuşuyoruz..

Kimin yüzünden yönetim
sezon basında miLLet kadroı kötü derken
yönetim acıkLamasında ne ndiodu?
kadromuzu hedefLerimiz için yeterLi hocamıza güveniorz feLam diodu
bakaLım p.tesi ne dicek..........

PırateTurk

New member
evet dediğin gibi iyi bir başkan ama futbol için kendine ayrı bir ekip kuracak ve o ekip futbol ile ilgili bütün sorunları çözecek..

HTML