--> ayrıLırken Son söZünüz ne oLurdu...

angel_ina

Altın Üye
diyeLimki; sevqiLiniz var ve o sizden ayrıLmak iStiyorr...
Ama siz Hala Cok SeviyoRsunuz, Ona Son Bi Msg Yada Söz Söyleme Hakkınız Var...
Ne Söylerdiniz ? Daha'da Genellersek Ayrılırken Son Sözünüz Ne Olurdu..:vur

ben oLsam;Ben hiçbirşey demem , bazen sessizlik herşeydir ve anlamı derindir...:melek
Arif olan anlar, arif degilse onunla geçen günlerime YAZIK olmuştur zaten :durdurun

bLue__qirL

Banned
bende aynı şekilde düşünüyorum canm zaten boştan yere ayrılmaz yha birini bulmuştur yhada başka birşey vardır birşey söylemeye bile değmez bence acımı kalbime qömer çeker qiderim :(

sky

New member
Aha ben gidiyom sen bak basının çaresine " :sigara:

reavenn

qяσηι¢ υуυz
BEN MUTLU OLAMADIM İNŞALLAH SEN OLURSUN
ARADIĞIN AŞKI BAŞKASINDA BULURSUN :melek

Rien

Banned
Madem ayrıLmak istiosun bende sana merakLı deiLim..:vur DefoL çık hayatımdan La.. :biggrin

5 dk sora da başka bi bayana:

Pardon bakar mısınız?TanışabiLir miys? :aşk :melek

1sc0rp!tX

Altın Üye
Bende Hiçbirşey demezdim heralde =(

sky

New member
gunumuzun elektronize,sadece and ve or'a dayali iliskilerinde, geceleri uyuduklarinda sumrutu anka kusu ile kaf daginin ardina gidecegine, quantum teleportasyonu ile robotistana ucan insanların yaşadıgı beraberliklerde hic de garipsenebilir bir olay degildir. nede olsa insan da elektriksel aktarimlarla yasatmamakta mıdır butun cevresel algılarını? aşk da beyindeki kimyasal birkac reaksiyon degilmidir ve zamanla belkide oksitlenip bozulmamakta mıdır? neden email sms gibi birazdaha farklı elektriksel sinyallerle ayrılınmasındır?

Shyla

New member
Ayrilma sebebine bagli... Egerki benim bir hatam yüzünden ayriliyorsa, onun kalbini kirdiysam tabiki gönlünü olmaya onu geri kazanmaya calisirim.

bunun disinda.." Yolun acik olsun "... hic birsey demem

SickDreTh

Altın Üye
kaybol gozum gormesın agız burun dalarım sımdı..!!:Sopa:Sopa

diean

Banned
mutlu ol iyi bak kendine gözüm arkada kalmasın derdim:D

eğer baska birini bulmussada Allah belanı versin der kafasını gözünü dağıtırdım:D:D

GhOsT

Tuning Moderatör
Benden Sonraki Hayatında MutluLukLar Dilerim K.i.b. ;)....

Biraz kLasik Mi oLdu Ne :D.......

kuzay

Pesimist
yoklugun bu kadar acı olsada alışmalıyım sensizlik koysa da gözlerimden süzülen her damla içimi yaksa da
SENİ UNUTMALIYIM ELVEDA...​

rocker58e

New member
yandım amman oldum amman
sararıp soldum amman kar boran yollar
aklımda sevdan var
SENİ BIRAKIP GİDEMEM

HTML