aynı yas grubunuzdaki bayanlara otobuste yer verırımısınız?

otobuste ayakta bekleyen kendı yas grubunuzdakı guzel bır bayana yer verirmisiniz

• Kullanılan toplam oy
    40
  • Anket kapatılmış .

mute1912

New member
otobuse bındınız gıdecegınız yer cok uzak guzel bır genc kız otobuse bındı normalde sızle muhatap olmayacak burnu havada bı tıp ama o an ıcın gozunuzun ıcıne bakıp cılve yapıyor yer verırmısınız (kadın erkek esıttır dedıklerını unutmayın)

CHI€F

Kalpsiz
kesinlikle vermem ki verdiim görülmemistir :sigara:

otobüslerde hasta yaslı sakat ve cocuklu bayanlara yer veriniz yazıo her zaman kurallara uymusumdur

beshkempir

HH Clan Team
havalı tiplere kıl olurum yaşlı yada çocuklu hamile falan değilse yer de vermem beklesin ayakta.yanlız bi istisna var otobüste fordcu olduğunu hissedersem hangi bayan olursa olsun yer veririm.

DUR YOLCU!

New member
kadın erkek esıt ben ayakta durabılıyorsam o da durabılır.
bencede ama herkesin dediği gibi rahatsız ediliyosa yer veririm ...!

(kıslar şimdi bunları duysun bak ne yorumlar yapacaklar bekleyin)

S!yaĦ

Banned
Otobüs kalabalıksa yer veririm.
Bide gelip başımda durursa da yer veririm.rahatsız oluyorum çünkü..

alish

вυяαq αℓι&#1
yok ya ne yer vercem beklesın (Yer vermem)
uyuyor taklıdı yaparım (Yer vermem)
kadın erkek esıt ben ayakta durabılıyorsam o da durabılır (Yer vermem ! )

İyide Kardeşim Bu 3 Şıkkın Birbirinden Ne Farkı Var Ben Onu AnLamadım :)Tek Şık AçabiLirdin..

Ben Çocuk OLmadığı Sürece Bütün BayanLara Yer Veririm. Bize ÖyLe ÖğretiLdi. BayanLarın Otobüste Yada TopLu Taşıma VasıtaLarında Ayakta KaLmaLarının Doğru OLmadığına İnanıyorum. Sapıq Çoq. Bizimde Anamız Bacımız Var

rampa

New member
mesafe ne olursa olsun normal davranan,amacı sadece gideceği yere kazasız belasız gitmek olan her bayana yer veririm.Ancak anket sorusunda tarif edilen bir fahişeye asla yer vermem!!!

εگмεя

Fuzuli Üye
DUR YOLCU!' Alıntı:
kadın erkek esıt ben ayakta durabılıyorsam o da durabılır.
bencede ama herkesin dediği gibi rahatsız ediliyosa yer veririm ...!

(kıslar şimdi bunları duysun bak ne yorumlar yapacaklar bekleyin)
buyur i$te itici erqeq :sigara:

Mephisto

R€B€L
ben wermeye calışırım genelde ama
şölee bi durum oluo bazen kıza yer werince bölee bi hawalara girio sanki kıza takılıom cok begendim ben ondan werdim diemi anlıo napıolar bilmiom =)

NeRoN_64

Banned
hicte umrumda deil beklesin ondaki ayakda bendeki sopami benim ayagim yorulcegine onunki yorulsun :)))

Łîøŋкïŋg

...::AmigoSansar::...
Tabi herkesin yetişme tarzı aynı değildir biz büyüklerimize saygıyı küçüklerimize sevgiyi sadece öğrenmedik....
Evet yer veririm yanlız burda tarif ettiği bayan kılıklı maymuna değil normal yolunda giden her hanfendi bayana yer veririm, benimle aynı yaş olmuş büyük olmuş farketmez...

yuami

New member
Ben Çocuk OLmadığı Sürece Bütün BayanLara Yer Veririm. Bize ÖyLe ÖğretiLdi. BayanLarın Otobüste Yada TopLu Taşıma VasıtaLarında Ayakta KaLmaLarının Doğru OLmadığına İnanıyorum.

G.N.K

New member
gecenlerde kalabalık bi otobüste giderken bi kişi kalktı yerinden. bitane yaşlı amca vardı. o gidiyodu oturmaya. bide kız vardı ayakta. kızda amcanın arkasındaydı. amcayı geçip ondan önce oturdu koltuğa ve amca ayakta kaldı. kızda sevgilisiyle konuşmaya başladı... nekadar küfrettim anlatamam!! bu anlattığım gibi kızları tipinden anlarım. ve asla yer vermem. böle cıvık kızlara da yer vermem. hele bide öyle kızlar vardır ki.. onlar heryere oturabilirler onlara yer vermeye hiç gerek yok. hanımhanımcık olsun doğru düzgün olsun ki yer verelim değilmi.. yani kendini beyenmiş olmasın bi teşekkür etsin yeterli..

BaKKaL_GaZi

Romantik MiKRoP
verırım ya nolcak erkegız bız guzluyuz :D ayakta durabılırız. ayrıca otobuslerde fılan forcu cok oluyo :D ayıptır vermek lazım

HTML