'aydin' Olmak İsteyenlere Önerİler...

al@nz@

New member
Bugünlerde; teroristi,döneği,Atatürk düşmanı vb. nerede ipi-sapı bozuk biri varsa kendini 'bu ülkenin 'aydın' bir vatandaşı' olarak tanımlıyor.

Geçenlerde terorist DTP'nin desteklediği bağımsız bir aday da kendini 'aydın' diye tanımlamıştı.

Peki kulağa hoş gelen bu 'aydın' sıfatının size de takılmasını istiyor musunuz. İstiyorsanız ,işte size ipuçları:

1-T.C.'nin ne kadar milli-manevi değeri varsa hepsine küfredeceksin.

2-Türklere küfredeceksin...

3-Türklere küfredenlere ceza yaptırımı uygulayan 301. maddenin kaldırılmasını var gücünle destekleyeceksin.

4-Teroristlere,'terorist' demeyeceksin.

5-Teroristlere terorist diyenleri terorist ilan edeceksin.

6-Teroristlere terorist diyenleri terorist ilan ettiğin için seni eleştirenleri faşist ilan edeceksin.

7-Polisler;eylem yaparak camları indiren,dükkanları kundaklayan teroristlere biber gazı sıktığı zaman,polislere insan haklarını öğretmeye kalkacaksın.

8-Teroristler kundakta ki bebeği öldürünce hiç sesini çıkarmayacak,içten içe sevineceksin...

9-Türk Askeri şehit olduğunda meydanlardan toz olacaksın.

10-Türklere "kanıbozuk" diyen,teröre yıllarca destek vermiş bir ülkenin sözde gazetecisi Hrant Dink öldürüldüğünde "Hepimiz Hrant Dink'iz" diye meydanlara çıkacaksın.

11-Orhan Pamuk'u destekleyeceksin...

Şimdilik bu kadar yeter.Bedavacı olmayın o kadar.Geri kalanlarını da siz bulun biraz.

Hadi bakalım,yeni aydınlarımız vatana ve millete hayrlı ve uğurlu olsun...

www.tekkisilikgazete.com

xxobixx

New member
Ben vazgeçtim aydın olmak istemiyorum ben soyu türk olan bir ırktan geliyorum ayrıca bu ülke benim ben 70 milyon kişiyim bana sadece türk olmak yetiyor ben hergün şehitler veriyorum. ben hergün ağlıyor hergün kahroluyorum sonuç olarak ben aydın olmak istemiyorum,ağlamakda istemiyorum beni ağlatanlara sesleniyorum gözyaşlarımın kanalları kurursa ayranım kabarırsa ben 70 milyonum ağlatanları tükrüğümle boğarım diyorum artık ağlamak istemiyorum

alekooo

New member
bir türk dünyaya bedeldir muhtaç olduğun kuvvet damarlarındaki asil kanda mevcuttur türkün türkten başka dostu yoktur 1000 şehit daha verip atinayıda alırız hamasi nutuklara devam nede olsa "uzay çağındayız"

Spi0n

Altın Üye
türklere kufur edeceksın dedı gerısını okumadım zaten
ben bu aydın olanların

HTML