Aydın, Arda, Mehmet, Emre,Lincoln,Servet

Hangisi bu sezon adından daha çok bahsettirir?

• Kullanılan toplam oy
    102
  • Anket kapatılmış .

kraaal

New member
Olay yaratırlar mı?

Arkadaşlar abartıyor muyum bilmem ama ben bu sezon yukarıdaki futbolculardan çok şey bekliyorum.Olay yaratacak futbolcular. Acaba sizde aynı düşüncede misiniz diye bu konuyu açtım.
Bir teşekkürü de fazla görmeyin:D

by.erce

New member
Lincoln sakatlanmazsa çok büyük şeyler bekliyorum ben.
Tabi türk oyuncularımız ayrı .Arda,Servet,Emre G. ,..vs

D4gg3Я

ultrAslan
lincoln diyorm başkda bişey demiyorum dai ... şanssızlıklar bırakırsa yakasını kesnlikle harika olucak

kraaal

New member
Bilemem ama ben hepsinden çok büyük şeyler bekliyorum.
Ancak favorim Aydın Yılmaz.
Onu bir ümit milli maçında izlemiştim. Takımı tek başına sırtlıyordu. İnanılmaz bir futbol oyunuyordu gerçekten.
İkinci olarak da Mehmet Topal'ı düşünüyorum. Galatasaray'ın geçen sezon ligdeki 34 maçından 32' sini izledim. Koca sezon boyunca çok güzel bir performans sergiledi. Adından bu sezon çok bahsettiriir.
Arda Turan ' a gelince kalitesini yalnız Türkiye'ye değil, tüm Avrupa'ya ispatladı. Arda için fazla söze gerek yok. Çok büyük bir futbolcu. İnanıyorum ki daha da büyüyecek.
Servet Çetin Biyonik adam.... Gerek gücü, gerek fiziği, gerek istikrarı, gerekse özverisi ile tam bir stoper. O da geçen sezon olduğu gibi bu sezon da çok konuşulur.
Cassio Lincoln' e gelince geçen sezon şanssızlıklar yaşadı. Bu sezon daha iyi olacağına inanıyorum.
Emre Güngör fazla göze çarpmayan bir isim. Ancak maçları dikkatle izlediğimizde özellikle yenik duruma düştüğümüz maçlarda Servet'in de ileri çıkmasıyla defansı tek başına idare etti. Çok üstün bir kafa hakimiyeti var. Fiziği de hiç fena değil. Daha da gelişecektir. Tek eksikliği tecrübesi.
Bu nedenle şampiyonlar ligi için tecrübeli bir stoper şarttı. O da Fernando Meira oldu. İsabetli bir transfer bence.

HTML