Ayıbın Bu Kadarı..Yuh yani....

kasim28

New member
Öcalan'ı terörist olarak görmüyorum.

Leyla Zana, Abdullah Öcalan'ın Kürt halkının liderlerinden biri olduğunu ileri sürerek, "Öcalan'ı terör örgütü lideri olarak görmüyorum" dedi.

DEP eski Milletvekili Leyla Zana, 22 Temmuz seçimleri öncesi Diyarbakır, Adıyaman ve Iğdır'da yaptığı ve eyalet sistemini önerdiği, terör örgütü lideri Abdullah Öcalan'dan 'Kürtlerin lideri' diye söz ettiği için hakkında açılan üç soruşturma kapsamında Diyarbakır'da Cumhuriyet Savcılığı'na ifade verdi.

Leyla Zana ifadesinde, şahsi görüşüne göre Abdullah Öcalan'ın Kürt halkının liderlerinden biri olduğunu ileri sürerek, "Öcalan'ı terör örgütü lideri olarak görmüyorum" dedi.

Eyalet sistemine de değinen Zana, "Eyaletler konusunda merkeziyetçi yönetimin ülke sorunlarını yeterince çözmediğini, ertelemeci bir mantıkla yaklaştığını ve bu nedenle eyalet sisteminin daha iyi olacağını söyledim. Amacım siyasi sınırların çizilmesi ve toplumların bölünmesi değildir. Tümü ile ülke bütünlüğü içerisinde herkesin kendisini özgürce ifade etmesini sağlamaktır" diye konuştu.

Yorumları Bekliyorum...

kasim28

New member
Oruçlu ağızımla küfür edip orucumu sakatlayamam bu köpek yüzünden :goz:
Köpek havlamış yine..
Aynen katılıyorum kardeşim.bunun gibilere küfür etmeye bile değmez.bunların yüzünden günaha girmeye değmez.Bunların yüzelerine bile tükürmem tükürüğümü nimetten sayıp yalamasınlar diye..

mchasso

New member
Bu mubarek razaman ayında tobe tobe buna oy verenın ben ta...kabahat bızde yanı ıcımızden bırılerınde..

antadevrim

New member
adamlar sürekli eylem yapıolar miting yapıolar leyla zana değil kendileri sölüorlar aslında bunu böle düşünmeyen kürdede asimile olmuş diolar onu kürtten saymıyorlar

ChilekesH

Aerospace Engineer
Su kadının agzından ne zamn hayırlı adam gibi bi laf cıkmış ki kalkıp buna yorum yapacam...
bunların hayatı yanlış ..

night_blue

New member
kendılerını adamdan sayıyorlar ama bılmıyorlar kı daha onları adam yerıne koyan yok mılletvekılı olmus bıde devletten maaş alıyor bundan buyuk vatan haınlıgı olmaz acıkca terorısım dese en azından bıızm vergılerımızle maaş almaz bunlar daha tehlıkelı allah turkiye cumhurıyetını bunun gıbı sırtını devlete dayıs amacı bellı olan ksııslerden korusun

1sc0rp!tX

Altın Üye
Bu leyla zan mıdır her ne Ka$arsa Zamanında öcalan la bir münasebeti OLsa gerek

TErörist Değilmi$..

O.C nun teki O kesin ya...Warsın Terörist OLmasın..=)

cagdas88

New member
Yorumların bi çogu terbiyesizlik dışında yanlıs işler yaptıkları amaçları yanlıs bi çok sey yanlıs hatta maşa olmus durumda örgüt ama düşündünüz mü bu örgüt nie cıktı o insanlar neden bölmeye çalısıolar doguyu neden cahil kalıp maşa oluyolar neden daga cıkıp kardesine kursun sıkıolar bunları düşünün biraz çok sığsınız!!

kasim28

New member
Yorumların bi çogu terbiyesizlik dışında yanlıs işler yaptıkları amaçları yanlıs bi çok sey yanlıs hatta maşa olmus durumda örgüt ama düşündünüz mü bu örgüt nie cıktı o insanlar neden bölmeye çalısıolar doguyu neden cahil kalıp maşa oluyolar neden daga cıkıp kardesine kursun sıkıolar bunları düşünün biraz çok sığsınız!!
Terbiyesizlİk demişsin yorumlara.Bırak terbiyesiz olmasını yorumlar saygılı bile onlara karşı.Bir de örgüt demişsin tek başına örgüt yetmez.Terör örgütü demelisin.
Dağda kurşun sıkıtığı ise Bizim askerimiz Türk askeri.Onlara sıkılan kurşununda hiç bir mantıklı açıklması olamaz.Ayrıca sıkılan her kurşunu tek tek yedirmesini biliriz.Nerden çıktığını düşünmemize gerek yok.Çıktığı yere geri dönecek onu biliriz.O da yeter.
Ha bide bize sığ düşünüyorsunuz demişssin.
DİKKAT ET SENDE DERİN DÜŞÜNÜRKEN BOĞULMA.

araghorn-g

Pentaxian
bu ülkeyi bölme girişiminde bulunan her örgüt gibi pkk'da bir terör örgütüdür. onun sempatizanlarının ne düşündüğü benim için önemli değildir. AÖ bir teröristdir ve türk halkı bunu böyle bilecektir. ortalıkta havlayanlara kulak vermeyin siz. arkalarına Avrupalı Türk düşmanlarını almış orda burda rahatça konuşuyor. gün geldiği zaman o sözlerin hepsi ağzına tıkılır.

bir arkadaş demişki O İNSANLAR NEDEN DAĞA ÇIKIYOR diye... evet bu yaklaşım doğru, neden çıktıkları sorusuna cevap bulmak lazım ama bilinmesi gereken şu ""sorunlarınızı dağa çıkarak çözmeye çalışırsanız mutlaka bir gün Türk askerinin kurşununun tadına bakarsınız"

kadıasker

New member
bu konuya cuk! diye oturacak değişik ve güzel atasözlerimiz var... başka söze hacet yok +laf bulacağız diye kendimizi yormamıza da gerek yok...

1- İt ürür kervan yürür...
2- Havlayan köpek ısırmaz...

esfanu

New member
Nimetten saydırmaya çalışıyor kendini,ama nafile.
Tek dişi kalmış canavrların son örneklerinden,ama odişi değil dili sökmek lazımki birdaha havlamasın.

HTML