Aventis Yusörv 1.0 (Serv-U şifrelerinin kırmak icin)

ch3lisky

New member
Güzel bir hash kırıcı site site dolaşmayın alın programı girin hashı ve şifre elinizde
Program adı :
Aventis Yusörv 1.0
Yusörv, Serv-U şifrelerinin muhafaza edildiği algoritmayı kullanarak, ServUDaemon.ini dosyasının içerisinde yer alan şifreleri B.Force ( Deneme-Yanılma ) yöntemi ile tespit eder.
Kullanımı oldukça kolaydır ;
1. Çözülmesini istediğiniz Crypt edilmiş şifreyi "Çözülecek" hash bölümüne yazın.
2. Denenmesini istediğiniz şifre aralığını "Ş. Uzunluğu" bölümünde belirtin.
3. Denenmesini istediğiniz kombinasyonları belirterek,
4. Bilgisayarınızın hızın abağlı olarak robot adedini yükseltin.
5. Başlat'a tıklayın.
Robot bağlantılar sekmesi bilgisayarınızın hızı ile doğru orantılı olmalıdır. Örneğin, Sisteminiz P4 2GHZ ve üzeri ise robot bağlantınızı 500 yapabilirsiniz. Sisteminiz Celeron400 64Mb Ram ise burayı 200-300 civarı yapabilirsiniz. 500 yapmanız halinde sisteminiz fazlaca yorulabilir, sisteminizin performansını düşürebilir.
İsterseniz, Bir deneme işlemini yarıda kesip daha sonra kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Bunun için "Sıçra" fonksiyonu işinizi görücektir. İşleminizi istediğiniz zaman durdurup, daha sonra "Denenen Şirfe" bölümündeki değeri buraya yazmanız halinde deneme işlemi kaldığı yerden devam edecektir.

Umarım Yardımcı Olmuşumdur Emeğe Saygı...

http://rapidshare.com/files/51169167/saniyede_2000___351_ifre_deneyen_program.zip.html

selo01

New member
kardes porgramı indirdim ama çalıştırılamıyor falan dıyor.onun da çözumunu söylesene bı yavv.iki gündür uyumuyorum valla şu işi halletmek için.şimdiden teşekkurler

hureyra4

New member
slm arkadaşlar
ben programı indirdim elimde handshake li bir cap dosyası var ama nasıl bu dosyayı programın içine atıpta çözcez bilen varsa bir yardımcı olursa çok sevinirim