Avea Şikayet Kampanyası Tavuklar gibi yolunmaya hayır diyenlerin topluluğu

xmanx

New member
Avea şikayet kampanyası

Destek olun arkadaşlar hep birlikte bir çok mail gönderirsek en azından sesimiz biryerlere gider.

şikayetlerinizi buradan giriniz.

http://www.avea.com.tr/mps/portal?cm...u=onerileriniz

yukaridaki linke mobil öğrenci tarifelerindeki değişiklikleri gönderelim arkadaşlar

tepki alsınlar biraz belki bir şeyler değişir yoğun tepki gelirsee.....

eskiden 100 kontur yüklüyorduk 100 sms ücretsiz di

şimdi hem en az 150 yüklüyoruz vede ücretsiz mesaj bile vermiyor bu ne biçim iştir......

Hadi hep beraber el ele arkadaşlar.................

NeCcko

Altın Üye
Bu iş böyle taktik meselesi

Önce cok ucuza ve avantajlı konusturur sonra bunlari elinden geri alır

Zaten mobil ogreniciyi alırkende söylüyorlardi süresi su kadar die uzattılar uzatıılar sonucta giderek kesiyorlar

Vodafone dan ümitliyiz cok guzel tarifler cıkarır ve rekabeti körüklerse güzel olur :D

Sanırım bu olay en çok sevgilileri vurdu haha :D artık eskisi gibi konusmak yok

Moderatör
Moderatör
250 yükLüyorum 150 sms her yöne bedava.. onuda kontörün bitince kullanamıyosun.. pff.

xmanx

New member
evvet bugün ilk defa aveadan bir taktik geldi sonunda şikayet kampanyamızın az bir nebze de olsa birilerinin kulağına gittiğini görmek sevindirici

Aveadan bugün mesaj aldım ve diğer operatörleri aramanın dakikası 2 kontur (mobil öğrecilere)

Peki neden mesaj kampanyasına dönüş yapmadılar çünkü birşeylerden taviz verirlerse her zaman aynı olacak diye bu sefer taviz vermediler ama değerlendirmeye aldılar inanınki tekradan okul dönemi açılınca mutlaka yine bu kampanyayı yapacaklarrrr ama bizler yılmadan çalışmaya devam edecezz arkadaşlarrr

Sustukça ve vazgeçmişlik yapınca her zaman üstümüze gelmeye devam edecekler bizler de yılmadan çalışacaz arkadaşlarrr

Peki siz vazgeçenler tavuklar gibi yolunmayı göze alanlardanmısınız. Kendi kendinize sorun ve elinizi taşın altına koyun arkadaşlarrr....

Bombalamaya devam yani

RuTH

Altın Üye
avea kuLLanmazsın oLur biter. bundan büyük tepki mi var...
baq türkteLekom miLLeti sömürüyor hemde iLiğine kadar, ben ne yaptım gittim smiLeadsL'e geçtim oLdu bitti

NeCcko

Altın Üye
FoFeR' Alıntı:
avea kuLLanmazsın oLur biter. bundan büyük tepki mi var...
baq türkteLekom miLLeti sömürüyor hemde iLiğine kadar, ben ne yaptım gittim smiLeadsL'e geçtim oLdu bitti
Gecen burda telekomun bakımı vardi görevli biriyle biraz konuştum

İnternetin hızından memnun olmadıgımı kısaca telekomdan memnun olmadıgımı soyledim başka bi operatore geceem dedim adam bana hangisi deince bilmem artık smile veya superonline dedim adamda bana onların hepsi yine telekomdan alıyor deince vazgecmistim

Eger vaktin ve imkanın varsa smile in + lari ve - leri nelerdir biraz anlatırmısın =)
Bilgilenelim vede bizde smile li olalım :D

RuTH

Altın Üye
yakLaşık 1 ay oLdu hiçbir probLem yaşamadım
1 mesaj attım 2 gün sonra heman açıLdı
fiyat oLarak tt ye 36 ytL ödüyordum smiLe 19 ytL
Linkten tarifeLere bakabiLirsin
http://www.smileadsl.com/tarifeler.aspx

elezer1907

New member
avea da 3900 a 5yuz yazıp gönderiyorsun 39 kontör karşılığı her yöne 500 sms, 5bin yazıyorsun 39 kontör karşılığı avea içi 5000 sms kazanıyorsun. eskisinden daha karlı 6 aydır yapıyorum bunu her ay. tavsiye ederim mesaj yaz yaz bitmiyo...

HTML