Avcılar Kıraathanesi

SaMoo_55

DeadLythief
Her türlü av anılarınızı, avcılık hakkındaki görüşlerinizi, sohbetlerinizi burda paylaşabilirsiniz

Benim görüşüm

Avlanmak,avcılık insanoğlunun ana ve doğal faaliyetidir.Doğaya bakacak olursak dengesi açısından zaten sürekli av ve avcı konumları vardır.Avcılığın kendi içerisinde değer ve kuralları vardır buna uyarak yapılan avcılık doğanın dengesini bozmaz
Ve şu da bir gerçektir olağanüstü durumlarda bir gün sen de ölmek yerine ,karnını doyurmak için avlanmak zorunda kalabilirsin...

Diğer avcı formlar ile farkı mental kimliğinde yatan insanoğlu bir ayrıma gelmiştir.Bu ayrımda karar vermesi gereken vahşet-avcılık arasındaki ayrımı sağlayan çizgiyi yeryüzündeki sınırsız populasyonu ile dengeleyerek sürdürmek zorundadır.
Bunun yansıması olarak, yurdumuz avcısı da özgüveni ile tüm olumsuzluklara ve tüm ard niyetli dayatmalara rağmen oynanan oyunları bozabilecek niteliktedir.Yeter ki başkalarının dayatmaları yerine, çevresine gören gözlerle bakmayı bilebilsin.

Newwave

Altın Üye
Ben daha önceki görüşlerimi samoo_55 ile paylaşmıştım olursa yine buradan paylaşırım ayrıca güzel bilgiler vermişsin teşekkürler.

avcitrex

New member
avcılık bir hastalık değildir çünkü hastalıkların iyileşme ihtimali vardır,avcılık bir tutkudur ve tutkuların iyileşme ihtimali yoktur.

supermax

New member
arkadaşlar ben profesyonel avcı değilim fakat ara sıra gidiyorum oda kışın ördek zamanı ben bi çok fişek denedim ama bana pellagri tavsiye ettiler birde onu deniyeceğim kullandığım silah 4+1 otomatik konya yapımı dağdelen marka adı silver&eagle mükemmel bi makina çok beğeniyorum 4 yıldırda kullanıyorum bu fişeği kullanan arkadaşlar varsa bana yardımcı olursa sevinirim ve hangi avda kaç gram ve kaç numara fişek kullandığınızı yazarsanız çok sevinirim

kenan usta

New member
slm ben natalyadayım burada nerelerde av yapılır bilen varsa yazsın tşk.
ne avi yapacan kardesim daha once avlandinmi

ona gore bbilgi istersen daha saglikli olur:goz:

samoo guzel bir konu acmissin herzamanki gibi

bu bahsettigin farki umari ileride herkez anlar ve avciliga katletmek gozuyle bakmazlar