5mD5

New member
mause u kullanıcı avatarının üzerime getirdiğimizde herhan gi bir müzik çalınabilirmi :)
mesela bi arkadaşımızın avatarının üzerine getirdiğimde fazla değil (forumu kasmıycak şekilde en az 5 snylik bir müzik eklense ) mümkün mü? yabancı
bi forumda denk gelmiştim...cok farklı olur TR de hiçbir forumda yer almıyor :)

w133

тσ яєαℓιz&#
hahhahha fikirlerine bayıldım :p
fakat forum yavaslıgına neden olur...

5mD5

New member
valla bi müzik var 5 10 saniyelik bölümü beni bitiriyor :D
gerisi de hikaye zaten :p
avatar yoluyla herkesle paylaşmak istedim :D

LiEqB

New member
Hatta oldu olucak video falan da olsun :p Bence çok gereksiz bir istek hiçbir forumda olmaması fikrin güzel olduğu anlamına gelmez ;)

Pit10

Forumun Fırlaması
p3simist' Alıntı:
valla güsel olur ama ne olacak 5 sn yel,ik sarkıdan :D
kardeşimin'in dediği gibi 5-10 saniyelik şarkıdan ne anlayacaz. hem gülşenin off offf demesi 5 saniye sürüyo:D:D ama güzel bi fikir..

ivesa

SuskuN Göz
:) iyi fikir ama yavaşlıga neden olur

Hell

Başarıda bir sanattır.
ahahah linginç bi olay :)
video flşn da olsun :D

Mephisto

R€B€L
güzelde performansa bişi olursa kızarım bakk:D
hepsinden en iiiisi bence performans

St.AnGeR

Document Visor..
40bin üye war Bunun 10 bin i 5 sn liq ses eqlese qonuda 10 msj olsa o qonuyu achmaq ichn qach dkk beqlersn sadece bosh olsa :D bide icheriq war resm vs.vs. sonuchda..

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
forumda imzalar kaldırılmışken bunu söylemen biraz mantıksız geldi ama yine de enteresan bir fikir :eek:
bunun olmayacağına kesin kanaat getirebilirsin :D

Cr@zyboy

New member
FLeTCh®' Alıntı:
forumda imzalar kaldırılmışken bunu söylemen biraz mantıksız geldi ama yine de enteresan bir fikir :eek:
bunun olmayacağına kesin kanaat getirebilirsin :D

aynen katılıyorum iyi konuya parmak bastın...:p

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
su anda imzalar bile yokken bu isteğin biraz zor. :)

N i h i L

New member
Güzel fikir!Ancak sitenin hızını etkiler bu olay.Ayrıca herkes bir şarkı ekleyecek olsa birçok yer kaplar bu da hackhell için olumsuz bir faktördür.Bizler için önemli olan hızdır....Bu yüzden bence yapılmasın..

:S dediğin şey çok güzel ama st_anger doru sölüo hesaplamasını yap sabaha kadar bekle iki sayfa açmak için ne güzel vızır vızır çalışıo site :D gelicekse imzalar gelsin fazlasına gerek yok...​

HTML