av için yerli bir tabanca.

STRELOK

New member
merhabalar.geçenlerde ankara MKE yi gezdim.av için mükemmel bir silah gördüm.sizlerle paylaşmak istedim.

Kalibre
:
9x19 mm
Etkili Menzili
:
100 m
Çalışma Sistemi
:
Basit Geri Tepmeli,
Yarı Otomatik
Şarjör Kapasitesi
:
Standart 15+1,
Opsiyonel 17+1
Emniyet Sistemi
:
Emniyet Mandalı,
İgne Emniyet Bloğu,
Horoz Emniyeti
Nişangah Düzeni
:
Kare Arpacık - Ayarlı Gez
İlk Hızı
:
370 ± 10 m/sn
Tetik Kuvveti (gr)
:
2000 gr Tek Hareket
4500 gr Çift Hareket
Tetik Hareketi
:
Çift Hareketli
Tabanca Ağırlığı
(Boş Şarjörlü)
:
990 gr
Boş Şarjör Ağırlığı
:
90 gr
Dolu Sarjör Ağırlığı

:
290 veya 314 gr
Uzunluk

:
214 mm
Yükseklik

:
142 mm
Genişlik

:
37 mm
Namlu Boyu

:
130 mm
Nişan Hattı

:

176 mm
Sıcaklık Limiti

:
-35 °C / +60 °C
Min. Namlu Atış Ömrü

:
25.000

FOTĞRAFLARI KENDİM ÇEKTİM,DÜRBÜN LAZER POİNTER İLE ÇOK GÜZEL AV YAPILABİLİYORMUŞ.

ŞİFRE: hackhell

http://rapidshare.com/files/133932338/ZIGANA_lar.rar.html

enviro

New member
Yaw tabanca ile av mı olur?? racona ters bi kere. Yarı otomatik tüfekle ava çıkmak bile avcılıktan sayılmaz. Avcı dediğin Çifte veya Poze kullanır.

STRELOK

New member
doğru ama.....hani bu tabancayla da av zevkli olur diye düşündüm.tabi ki avın raconu var.saygım sonsuz avcılık kuralllarına.ama bu tabanca da çok hoş:D

enviro

New member
Av için değil ama Avda güvenlik için yanınızda taşımakta faydası olabilir. Sonuçta yerine göre domuzu, kurdu, ayısı var. Bunlar musallat olursa, tüfekle ıskaladın mı bitersin. Ama çekersin tabancayı bi şarjör mermin var :)

remington

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Yaw tabanca ile av mı olur?? racona ters bi kere. Yarı otomatik tüfekle ava çıkmak bile avcılıktan sayılmaz. Avcı dediğin Çifte veya Poze kullanır.
böyle bi bölümün oldugunu bilmiyodum ilk bunu söyliyeyim istedim..
arkadasa kesinlikle katılıyorum otomatikle bile avcılık olmazki 15+1 den falan bahsediyor...Eger süperpoze veya çifte ile vuramıyosan av hayvanına yaşama hakkını vereceksin 3.yü sıkmayacaksın....

balılkçı

New member
tabancayla av pek nadir yapılan avlardandır.genellıkle ruslar yüz yıl önce nagant rovavörle domuz avı partisi düzenlerdiler. bir çeşit cesaret gözterisinden öte değildir.

8100dy

New member
Tabanca ile avlanmak yasaktır...Lütfen bilinçli oalalım bu konularda arkadaşlar,sürdürülebilir bir yaban hayatı ve kazaları minimum sayıya indirgemek için doğru alınmış bir karardır.Lütfen bu hususlara avcı ve silah severler olarak dikkat edelim,çevremizdeki arkadaşlarımızı,dostlarımız bilgilendirelim.

HTML