autorun gen truva atı yardım...........

cgdsbll

New member
daha dün format attım

http://www.hackhell.com/hut-programl...alisan-xp.html

bu linkteki cd ile süper çalışıyordu ve taşınabilir diskten diğer programlarımı kurdum eset nod 32 kullanıyorum ve sürekli c: de autorun.inf diye gen truva atı bulundu diyor çıldırmış gibi her 10 saniyede bir uyarı veriyor internet.exe yi buluyor
bu nedir , bundan nasıl kurtulabilirim
sn üstadalar yardımedin pc yi kullanamıyorum ya sürekli uyarı uyarı :vur

kaygan

New member
ΜεтάĻïڪţ;3648332' Alıntı:
dostum gerekli açıklamayı yapmıştım yardım bölümünde

nod ve kis bunu silemez

combofix programini indir kur bütün uygulamalarini kapat ve programi çalıştır ve karışma %100 sorununu çözer...

programı burdan bulabilirsin

http://www.hackhell.com/programlar/494601-combofix-amvoexe-siliciyenilendi.html

kis silemez demişin ne hikmetse kis yükledim sildi şu an hiç bir sorun kalmadı arkadaş gibi bende nod32 kullanıyordum aynı sorunu bende yaşadım ama şimdi her şey normal

cankurt07

New member
arkadaşla aunı progamı bende kullandım ama bende işe yaramadaı c:/ için 2 tane klasör atıyor birisi karantina diğeri info dosyası peki daha sonra ne yapmalıyım ve NOT32 aynı problem yaklaşık 20 dk sonra tekrar gösterdi

cgdsbll

New member
kis silemez demişin ne hikmetse kis yükledim sildi şu an hiç bir sorun kalmadı arkadaş gibi bende nod32 kullanıyordum aynı sorunu bende yaşadım ama şimdi her şey normal
arkadaşla aunı progamı bende kullandım ama bende işe yaramadaı c:/ için 2 tane klasör atıyor birisi karantina diğeri info dosyası peki daha sonra ne yapmalıyım ve NOT32 aynı problem yaklaşık 20 dk sonra tekrar gösterdi

ya usta benim mesaj attığım tarihe bi baksana ne formatı ne nod 32 si yaw ben adamın mesajından hemen sonra temizledim dediği doğru combofix halleti bendede kis2009 ve spyhunter var

buarada kaygan ne yaptın turkojeni benim için dua ediyodun inşallah senin pc inde patlar diye forma baktımda sende patlamış :durdurun:durdurun:durdurun:durdurun:durdurun:biggrin

hprmst

New member
kis in anlamını bilmeyen ler var sanırım kis=Kaspesky İnternet Security=kaspersky internet güvenliği,kav=Kaspersky Antivirüs aradaki fark ise birinde fire wall war yani internet güvenliği üst düzey dosya güvenliği düşük!diğerinde ise firewall yok dosya koruması yüksek.kav flash belleklere bulaşan cmd,bat uzantılı dosyaları silmede daha başarılı.bir dip not düşmek istedim sürçülisan eğlediysem af ola...COMBOFİX kullanın en basit yöntem :)

angeluss13

New member
yaa ben kurdum anti sansur virüsü vardı ctrl+alt+del çalışmıyodu bu sorunlar kalktı ama autorun hala duruyo ve d de
c bölümünde değildi zaten ama d de hala duruyo silinmemiş ne yapabilirim???

HTML