Atamiza taziyelerimizi yazacagimiz

BayPippo

New member
moderator arkadaslardan ricam ana sayfada atamiza taziyelerimizi yazacagimiz bir bolum acilmasi biraz acil olursa sevinirim

ases

Altın Üye
eğer böyle bir konu açmak istiyorsan atatürk bölümüne girip paşa paşa konunu açarsın hackhell sana zaten bu özgürlüğü tanımış daha ne istiyon moderatörlerden;)
ayrıca bu bölümdeki açtığınız konular biraz daha önem taşısa daha ii olur en azından gerçekten haklı bir şikayeti olanların arada kaynamaması için...

BayPippo

New member
Bu gun 10 kasim Turkiyede butun gazetelerde, Tv lerde ,dergilerde vb. yayin organlarinda manset olarak Atamiz bulundugundan genis bir uye listesi olan bu forumda da ana sayfada bir taziye defteri adi altinda bolum acilmasini istedim ve Boyle bir oneri getirdim...Ancak bu oneriyi gereksiz olarak gordugunu beyan etmissin...Bence Atamiza olan ozlemimizi dile getirecegimiz bu bolumun Cumhuriyetin Bekcisi oldugumuzu da gostereceginden gayet faydalidir...cevap yazmissin bende cevap yazdim. Sikayet etmedim oneri verdim...

Gєηco

Altın Üye
BayPippo' Alıntı:
Bu gun 10 kasim Turkiyede butun gazetelerde, Tv lerde ,dergilerde vb. yayin organlarinda manset olarak Atamiz bulundugundan genis bir uye listesi olan bu forumda da ana sayfada bir taziye defteri adi altinda bolum acilmasini istedim ve Boyle bir oneri getirdim...Ancak bu oneriyi gereksiz olarak gordugunu beyan etmissin...Bence Atamiza olan ozlemimizi dile getirecegimiz bu bolumun Cumhuriyetin Bekcisi oldugumuzu da gostereceginden gayet faydalidir...cevap yazmissin bende cevap yazdim. Sikayet etmedim oneri verdim...

önerin için tşk ederiz kardeşim
Yönetici Arkdaşlar gelirse
konuya bakarlarsa uygun gördükleri anda anasayfaya eklerler..
bizim yetkimiz dışında
ama Atamızın Bölümü var zaten oraya girip taziyelerini yazabilirsin.

ases

Altın Üye
BayPippo' Alıntı:
arkadaşım sen yanlış anlamışın yada ben anlatamadım demek istediğim zaten atatürk bölümü var yani bu tür paylaşımları oradanda yapıyor arkadaşlar.. şimdi yeni bir bölüm açılması bu konuda söz konusu olamaz çünkü açılan bölümler devamlılığını sürdürmesi gereken ve alt kollara ayrılabilen bölümler senin açılmasını istediğin şey ise sadece konu ve bunu sende yapabilirsin;) ya şimdi bu bölümede fazlasıyla gereksiz konu açılıyor bazen gerekli olan şeylerde bu yüzden gözden kaçıyor sözüm meclisten dışarı yani sen keyfine bak kardeşim:cool: eğer atatürk bölümü olmasa seninkide gerekli bir öneri olurdu ama demek istediğim var yani varmı canını sıkan başka bişey;)

HTML