ATİ X1650 GÜncel Driver Bulamıyorum

yusufbuldu

New member
Merhaba arkadaşlar ,

Benim ATİ X1650 ekran kartım var driveri güncelleştirmek istiyorum.
Resmi siteden driver yüklediğimde bilgisayrı yeniden başlattığımda bu driver sizin ekran kartınız ile uyumlu değildir diyor..Bir türlü X1650 ye uygun en güncel driver sürümünü bulamadım..

Eğer ATİ X1650 driverinin en güncel ve uygun halini bulan varsa bu konuya eklesin , lütfen..

>ahm@t<

>HayalperesT
Arkadaşım Güncel sürümünü bulamazsın AMD artık 9000 serisi ve X serisi kartlara desteğini çekti Bulabileceğin en güncel sürüm 10.2 dir onuda bulabilirisin Sitesinde Sanırım kullandığım işletim sistemini yanlış girmişindir tekrar indirmeyi deneyebilirsin

yusufbuldu

New member
Heralde anlatamadım arkadaşlar..Şuan dün ATI nin resmi sitesinden 2 kez indirdim.Bilgisayarı yeniden başlatınca bu sürüm ekran kartınızla uyuşmuyor diyor..

ATI X1650 için çıkan en son driver lazım bana ATI nin sitesinde yok öyle birşey.

ARCHANGEL

ANGEL OF JUSTICE
Moderatör

yusufbuldu

New member
Sağolun teşekkürler arkadaşlar...Yüklemeden önce ilk yüklediğim driver i aygıt yöneticisinden kaldırayım mı ?

Zeytin

Zeytin&Limon
Kaldirmana gerek yok, eger zaten guncelse uzerine kuracaktir.

Birde omega driverlari var. daha once bununla alakali bir yazi yazmistim forumda. eger hic olmazsa bu sekilde deneyelim.

S

SqooK^

Guest
yaw kardesım yapacagını soyluyorum sag tıkla masaustune ozellıkler ayarlar gelısmıs ayarlar bagdastırıcı orda kaldır var kaldır pc yenıden baslat uste verdıgım lınk kur ark pcsıne 2 gun once kurdum anlamıyom drıverda bır problem yok

HTML