asus k52jt ssd sata 3 lü çift harddiskli core i5 performans benim adım

nurettinya

New member
HD SÜPER AMOLED EKRAN - YENİ NESİL İ5 İŞLEMCİLİ- 500 GB HDD - 1 GB EKRAN KARTI- YÜZ TANIMA ÖZELLİĞİ- 4GB DDR3 RAM.

ADÜRÜN

İşlemci : Intel® Core™ i5-480M Processor (3M Cache, 2.66 GHz) MAX 2.90 GHz Turbo Boost İle

Yongaseti : Intel® HM55
Sistem Belleği : 4GB DDR3 1333MHz SDRAM, 2 Adet bellek yuvası, Azami 8GB bellek desteği
Ekran Kartı : 1 GB AMD Radeon HD 6370M + Intel GMA HD
Ses Kartı : SRS Premium Sound , Altec Lansing®hopörler
Ağ Kartı : 10/100/1000
Sabit Disk Kapasitesi : 500GB SATA 5400RPM
Optik Sürücü : 8x Super Multi Dual Yazıcı
Batarya :6 Hücreli Lityum-İyon (Li-Ion) Batarya
Klavye : Q Türkçe Numeric Klavye
Ekran :15.6" 16:9 HD (1366x768) LED backlit
İşletim Sistemi :Windows 7 Home Premium 64-bit
Boyutlar :38 x 25 x 34 mm; 2.62 Kg.
Geliştirilmiş Portlar :3x USB2.0, 1x HDMI, 1x VGA, 1x RJ45, 1x Mikrofon girişi, 1x Kulaklık çıkışı
Kablosuz Haberleşme : 802.11 b/g/n, Bluetooth
Bellek Kart Yuvası : 3-in-1 kart okuyucu
Kamera :Tümleşik Web Kamerası
Garanti :16 Ay Garanti
ALAN KİŞİYE HAYIRLI OLSUN....

NOTEBOOK UM ÇOK TEMİZ OLUP GARANTİ BELGESİ FATURASI ÇANTASI ŞARJ ALETİ FULL VERİLECEKTİR. çift harddikli ilk notebook
SSD YE RECOVERY TEKRAR ORJİNAL ŞEKİLDE AKTARILMIŞTIR SSD DEN RECOVERY YAPILABİLİR.

ORJİNAL WİNDOWS 7 HOME PREMİUM 64 BİT YÜKLÜDÜR.SSD HARDDİSK AYARLARININ HEPSİ YAPILMIŞTIR.

AKASA OPTİK SÜRÜCÜ KUTUSU VE OPTİK SÜRÜCÜ KUTUSU KİT HALİNDE ALINDI YANİ 2 Sİ 1 ALINDI KESİNLİKLE UYUMLUDUR.

SSD TAKTIKTAN SONRA LAPTOP UNAÇILIŞ SÜRESİ 8 SN İLE 12 SN ARASIDIR KAPANIŞI İSE 7 İLA 9 SN DİR.

NORMAL HARDDİSKLE BU SÜRE AÇILIŞ EN AZ 45 SN ENÇOK 1 DK KAPANIŞ İSE 25 SN İLE 40 SN ARASIDIR.

BEN NOTEBOOK TA BİRAZ MODİFİYE YAPIP 2 HARDDİSK YAPTIM. TEAM MARKA 120 GB XS3 SSD 550MB OKUMA / 500MB YAZMA HIZINDA.ÜZERİNDEKİ 500GB LIK ORJİNAL HARDDİSKİDE OPTİK SÜRÜCÜSÜNÜN YERİNE TAKTIK AKASA MARKA SATA HARDDİSK KUTUSU OPTİK BÖLÜMÜNE TAKILI OPTİK SÜRÜCÜDE HARİCİ OLARAK YİNE AKASA MARKA OPTİK SÜRÜCÜ KUTUSUNDA TAKILI OLARAK HARİCEN KULLANILIYOR.

fiyatı 1600 lira

[email protected]

BrAvE HeArT

New member
hayırlı satışlar birader. Garantisi de mevcut. Satma sebebin nedir ? HD ekranda karıncalama problemi genelde bu seride kronikti. Sende böyle bir problem var mı ? Vereceğin cevaplar için çok teşekkürler.

SpooKs `

єภ๔๏קlคz&#3667
Bu arada o kadar etmez haberin olsun... Hayırlı satışlar

nurettinya

New member
ederine etmezine ben karar veririm kardeşim hiç bir problemi yok sadece nakite ihtiyacım var. garantisi mevcut hala devam ediyor içindeki harddisk aldığımda 500 liraydı dönüştürücüler de 100 lira laptobun kendisi 1000 lira 2. eli zaten eder yani 1600 1500 falan

nurettinya

New member
ciddi alıcılar yazarsa daha iyi olur. yazmak için yazmayın arkadaşlar.laptobum tertemizdir bu yüzden istanbul içi elden teslim tercihimdir. görüp almış olursunuz.daha güvenli