astoemlak çok güzel muhakkak indirin

by_unknown

New member
link çalışmıyor

link çalışmıyor ayrıca asoto emlak değil atasay emlak olarak değiştirirsen daha iyi olur topiği

Arkadaşım verdiğin caps ve demo ile verdiğin ilan scriptinin uzaktan yakından bir alakası yok.Biri asotoemlak ki bu forumda çok verildi.Diğer atasayın linkini versen hayra geçerdi.Bir daha script vermeden kontrol edersen sevinirim.

( CR4CK3R )

New member
by_unknown' Alıntı:
link çalışmıyor

link çalışmıyor ayrıca asoto emlak değil atasay emlak olarak değiştirirsen daha iyi olur topiği

Arkadaşım verdiğin caps ve demo ile verdiğin ilan scriptinin uzaktan yakından bir alakası yok.Biri asotoemlak ki bu forumda çok verildi.Diğer atasayın linkini versen hayra geçerdi.Bir daha script vermeden kontrol edersen sevinirim.
Script Farklı Evet ama Link Calısıor :cool:

haber34

New member
bu unknown arkadaşım hostta açıp inceleme fırsatım olmadı burada bir aktarmaydı bu. scrip bu şekilde geçiyor isim olarak verilen caps de buydu. Kolaylıklar...

serkanbile

New member
dostum bu scripti ben başka bir yerde paylaştım ve incelenmesi açısından link o linki verdim. kodlar la linkteki kodlar aynı sadece tasarım farklı. paylaşılan link asotoemlak tır ve daha önce burada verilmiş bir scripttir. + alıntı fln dersen çok iyi olurdu. buradan benim paylaştığım 2. scripti kendi adınıza verdiğiniz 2. konu bu. + caps teki firma müşterimdir. capsi kaldırırsan sevinirim link te sakınca yok.. lütfen saygıı....

HTML