Assassin's Creed 1 Jarusalem e giriş

ilgaz06

New member
assassins creed 1 de bazı suikast görevleri için farklı şehirlere gönderiyor başlarda.jarusalem şehrine gireceğim kapıdan geçerken "AssassinsCreed_Dx10.exe - Uygulama Hatası" diyor. sonra da "0x0096988b adresindeki yönerge, 0x38130000 bellek adresine başvurdu. Bellek, Written olamadı. Programı sonlandırmak için Tamam'a basın" diyor. daha önce dvd de yüklemiştin şimdiyse internetten indirdim yine aynı sorunu yaşıyorum. dosyayı internette aradım bulamadım. hep hata ayıklayıcılar vs. çıktı. elinde sorunsuz olan varsa paylaşabilir mi?

>ahm@t<

>HayalperesT
Oyunun neredeyse 4. sürümü çıkacak piyasaya arkadaşım geç kalmışın : ) Sorununa gelirsek oyunundaki hata orjinal oyun piyasaya sürülmeden önce dağıtılan deneme sürüm sende bu oyundan almışın ne kadar uğraşırsan uğraş oyunu oynayamazsın Forumda ''Hackhell Upload Alanı'' nda arat bulursun Olmadı modlar terenova77, KnockOut ,Angel ile irtibata geç sana yardım ederler

ilgaz06

New member
teşekkürler. geç kalmış değilim. ilk olarak 2 yi sonra brotherhood u oynadım. şimdi 1 i oynuyorum. gerçi brotherhood dan sonra 1 çok keyifli değil ama yine de farklı bir havası var. 4. oyunu da orjinal alıcam umarım param yeter. o online mod u gerçekten oynamak istiyorum. eminim acayip derecede zevk alıcam :D

12. sayfaya kadar baktım bulamadım. neyse artık revelations oynarım :D

HTML