Asparagas televizyonculuğa yeter artık!!!!!!

zalim

New member
Televizyondaki düzmece şov programları artık iyice baydı.Şarkıcı Aydın'ın önce Banu Alkan şimdide Ahu Tuğba nın üzerine yaptığı asparagas programlardan ve diğer kanallardaki ahlaksız yapımlardan insanın televizyon seyredesi gelmiyor. Hiçbir tane eğitime yönelik, ahlaka yönelik program yok. Ahlaki değerlerden yoksun bir nesil yetişiyor. Sizler ne düşünüyorsunuz bu konuda. :mad: :mad:

iSpiK

Kadim Dost
walla ben artık eskısı kadar tv ızlemıyorum ya dısarda oluom ya pc basında tv bayıyo artık bole programlar oldukca

Moderatör
Moderatör
ya etmediğim küfür kalmıo o programları görünce.. annemler felan izliyo kızıyorum açık görmicem diyorum ßu programı ertesi saßah kalk yine izliyolar :mad:

latin

New member
uzun zamandır tv izlemiyorum güzel bi film falan olmadıkca...çünkü tv de herkes kendi doğrularını yayınlıyor ve koyun olanları sürmeye çalışıyor...ben de kendi doğrularımı arıyorum...sanal alem bu konuda ilaç gibi cok şükür :)

televizyon=aptal kutusu aynen öyle ben seyretmiorum internetten istediğim şeyleri öğreniorum ztn valla yeni nesil bunları izliye izliye ztn dumkof olmuşlar ben izlemediğim için bir şey kaybettiğimi sanmıorum:lol:​

Uzunefe

Altın Üye
+100 katılıyorum sana kardeş . itler nevruz bayramında havlıyolar . ekmeği yediği yere şerefsizce kalleşlik ediyorlar kimsenin şeyinde değil , ama bilmem kim yönetmen bilmem kim oyuncuyla sevişiyo 2 hafta gündemden düşmüyo..

Tycon

New member
Pek televizyon izlemem ama izlersemde cnbc-e'deki dizileri takip ediyorum. Onun dışında zaten bir sürü rezillik başka bişi değil.Bu arada kanald hafta sonları güzel filmler vermeye başladı onuda tebrik etmek lazım! Yeni nesil bu televizyondaki rezalet ile büyüyor en çok buna üzülüyorum.Gelecek için berbat bir nesil yetişecek aha bakın tycon demişti dersiniz :)

KaZaX

New member
her gece birkaç saat tv izlerim aslında izliyormus gibi görünürüm uykumun gelmesini beklerim :) bütün yarışma programlarından ve bir evin içinde geçen programlardan NEFRET EDERİM.!.!.!.!.!.!.!.

cnbc-e 1 numaradır!!!

Darzamat

New member
Flash tw de ki amerikan güreşini izleyin. Sunucular tw deki en bomba rezilligi yaratıyor!!! bi yerde bi kaydı olsa da izlemeyenler bi baksa rezilliğe...

Edit : Bi google da bakayım dedim bakın ne buldum :D

Vatan gazetesinden alıntıdır:

Böyle rezalet görülmedi!

Bir kaç haftadır bekliyorum. Flash TVdeki "Amerikan Güreşi"ne kim müdahale edecek diye... Umuyordum ki, bu ulusal kanalın yöneticileri kendi ekranlarındaki rezalete dur desin. Ama ne gezer?

Malum, Amerikan Güreşi bir şovdur. Sporla ilgisi olmayan bu etkinlik, şiddet görüntülerinin şova dönüştürülmüş halidir. Yumruklar, tekmeler tamamen "sahte"dir. Bu şovu Flash TV'de iki spiker anlatıyor. Ama ne anlatmak... Tüm yorumlar, betimlemeler belden aşağı çağrışımlarla dolu. Amerikan Güreşi, pazar günleri 17.00 sularında yayınlanıyor. Yani çoluk çocuğun ekran başında olduğu bir kuşakta. Hiç içimden gelmiyor ama durumun vahametini anlatabilmek için bu iki spikerin anlatımlarından birkaç örnek vermek zorundayım. Yazının bundan sonrasında var. Minik okurlarımı ve ebeveynlerini uyarıyorum:

"Teksaslı güreşçiler birbirlerininkini kaldırıyorlar... Ellerini yani!.."

"Kim, kimi tutacak? Kim tuttuğunu... Eee, tuttuğunu dövecek?"

"Bu kızlara kim yerleştiriyor? (Ringde gösteri yapan ponpon kızlardan söz ediliyor) Bu figürleri yani... Koreograflar mı yerleştiriyor? Biz de yerleştir sek bu kızlara... Dans figürlerini yani... Evet, bacak omuza hareketinin dans versiyonu olsa gerek bu..."

(Bu arada güreş öncesi sözde sporculardan biri salona limuziniyle geliyor. Aracın içindeki üç kadın, iri yarı güreşçi ile cilveleşiyor. Bu sırada rakibi bir vidanjörle aracın yanına park ediyor. Limuzinin sunroofunu söküp, tavanından aşağı vidanjörün hortumuyla lağım suyu boşaltıyor. Görüntüler iğrenç ötesi...)

"Tank'a bakın Tank'a... (Tank isimli güreşçiden söz ediliyor) Topu kaldırmış geliyor Tank..."

"Biri, birini kökler mi acaba? Evet köklese harika olur. Hah kökledi işte. (Meğer "köklemek" apış arasına tekme atmak demekmiş) Siz sakın bu köklemeyi evde denemeyin sevgili seyirciler. Maazallah kökü kırılabilir..."

"Yaşa, taşa, başa onamamak lazım..."

Ne dersiniz sevgili Flash TV yöneticileri? Pazar günü saat 17.00'de eşiniz, çoluk çocuğunuz, misafirinizle evdeyken bu yayını izleyebiliyor musunuz?

Logan

WOLVERINE
ben sadece cnbc-e ve ntv izliyorum..güzel film olmadıkça kesinlikle diğer kanalları izlemiyorum...

zalim

New member
Uzunefe' Alıntı:
+100 katılıyorum sana kardeş . itler nevruz bayramında havlıyolar . ekmeği yediği yere şerefsizce kalleşlik ediyorlar kimsenin şeyinde değil , ama bilmem kim yönetmen bilmem kim oyuncuyla sevişiyo 2 hafta gündemden düşmüyo..
evet ya uzunefe vatan hainleri kısa günde binlerce entrika çevirirken ulusal kanallar zevkisefa içinde kim kimi s..miş bunların peşindeyiz. yeni doğocak olan kaya oğlu, kaya oğlu kaya'nın imalat aşamasını inceliyoruz. böyle rezalet görmedim.:mad: :mad:

kady

Kurucu Üye
cnbc-e tek gecerım :D
ve varsa doga belgeselı
yerım dızısını türk filmlerini :D
reklamları bıle ızlerım ama günlük programlar televole vs hiccc işim olmaz

sato

New member
aman bee hocam koy topa patlasın bu programlara katıllanlar bile artık program yapacak kaşarlaştı hepsi....

zalim

New member
kady' Alıntı:
cnbc-e tek gecerım :D
ve varsa doga belgeselı
yerım dızısını türk filmlerini :D
reklamları bıle ızlerım ama günlük programlar televole vs hiccc işim olmaz
sana canı gönülden katılıyorum hocam. ama şunuda aklımdan çıkaramıyırum... Aziz Nesin Türk milletinin % xx aptal derken acaba az mı söylemiş :boks: :boks: :boks: (sözüm meclisten dışarı ) böyle yayınlara reyting rekorlerı kırdırıyoruz.

Tycon

New member
Nihat Genç'i unutmayalım tabi sky turk te dimi :) Benden sizlere tavsiye mutlaka izleyin her hafta! Bu arada bir sözü var geçen hafta söylemişti; HALİMİZ İTTEN BETER ,KEYFİMİZ BEY'DE YOK...

zalim

New member
Tycon' Alıntı:
Nihat Genç'i unutmayalım tabi sky turk te dimi :) Benden sizlere tavsiye mutlaka izleyin her hafta! Bu arada bir sözü var geçen hafta söylemişti; HALİMİZ İTTEN BETER ,KEYFİMİZ BEY'DE YOK...
ben bunu duymadım. ama gerçekten doğru beni güldürdün ellerin dert görmesin. hala gülüyorum.......

osiris_cemo

New member
Tycon' Alıntı:
Haklısın

Özellikle flash tv her geçen gün berbatlaşıyor özellikle ana haber bültenlerindeki görüntülerde olayın her anında bir ok çıkıp bu bunu yaptı evet evet su anda şu da sunu yapıyor şeklindeki anlatımlar tamamen rezillik sanki millet aptal o görüntüde olanları görerek anlamıyor sevgili flash tv bize yardımcı oluyor Ancak bu iş tv izlememekle bitmiyor kanallara e-mail atarak bizde uyarılarda bulunmalı ve tenkit ettiğimiz hususlardan onları da haberdar etmeliyiz.

HTML