Asp.net hazır site varmı arkadaşlar

ahomano

New member
Arkadaşlar elinizde eger varsa hazır asp.net sitesi varmı basitte olsa olur eger varsa paylaşırsanız sevinrim. Şimdiden herkese teşekkürler Arkadaşlar.

fatih1980

New member
Bende birkaç tane var .Net
Yalnız sen kaça göre istiyorsun, Yani hostun ne destekliyor?
dat .1.01 yoksa dat 2.0 mı buna dikkat et,
Şuanda yep yeni bir arkadaşlık yapıyorum aspx 15 ocakta yayına gircek :)
Msn ye gel sana yardımcı olmaya çalışırım

fatih1980

New member
kardeş ben kimseyi silmedim,
bi yanlışın var. Ya yanlış msn ekledin
yada kendini tanıtmadın abuk subuk konuştun
ben öyle bişi hatırlamıyorum
Ben yine sözümdeyim
gel görüşelim
sana elimden geldiği kadar yardımcı olurum.

ahomano

New member
kardes senin msn adresin .............................. değil mi yada yanlış biliyosam sen bana doğrusun atsana eger bu değilse sen beni ekle kardes eger bende yanlışlık yaptıysam özür dilerim ben demekki senin msn adresini yanlış bil
biliyorum sen beni eklersen sevinirim kardes .............................

fatih1980

New member
ahomano' Alıntı:
kardes senin msn adresin ............................ değil mi yada yanlış biliyosam sen bana doğrusun atsana eger bu değilse sen beni ekle kardes eger bende yanlışlık yaptıysam özür dilerim ben demekki senin msn adresini yanlış bil
biliyorum sen beni eklersen sevinirim kardes ......................
O msn de bana ait değil, kimden aldın nerden buldun bilmiyorum ama msn adresimi ben size zaten günler önce pm atmıştım, Bi msn adresini bile doğru ekleyemiyorsunuz ve beni sorgusuz yargılıyorsunuz. Ben size elimden geldiği kadar yardım etmek istedikce siz bu kadar dikkatsiz ve duyarsız olup hiç düşünmeden, araştırmadan, sormadan beni yargılıyorsunuz. Sanki bir mecburiyetim varmış gibi davranıyorsunuz. İstediğinizi yapınca bizden iyisi yok ama, En azından bi saygı duyun.
Msn adresimi gelen kutusunda bulabilirsin.
Söz verdim ekle yardımcı olayım.

react

Admin
Süper Moderatör
mail adresi paylaşımı yasaktır , maillerinizi profilinize yazabilirsiniz

sodomite

New member
Bende birkaç tane var .Net
Yalnız sen kaça göre istiyorsun, Yani hostun ne destekliyor?
dat .1.01 yoksa dat 2.0 mı buna dikkat et,
Şuanda yep yeni bir arkadaşlık yapıyorum aspx 15 ocakta yayına gircek :)
Msn ye gel sana yardımcı olmaya çalışırım
merhaba bana da lazım bir hazırsite... ben staj yapıyorum bu konuda okul bitmesi için malum... Bana örneğin üye girişli,admin kontrolu olan,haber eklendiği zaman ana sayfada son eklenen haberlerin başlıklarını aynı andada son 5 haberin içeriği ile birlikte gösterildiği bir site lazım... bunlar yapılmış olsa zaten gerisini ben düzeltme ve ekleme ile yaparım... bu tür de bir site var mı elinde? yada en azından düzeltebileceğim bir site... bana ASP.NET sitesi lazım... Visual studio 2005 kullanıyorum cunku...

lucifer311

New member
mrb arkadaşlar.banada üyelik ve admin giriş olan kayıt alınan mümkünse bir alışveriş sitesi lazım.bana yardımcı olabilecek elinde hazır site olan varmı

HTML