Aslında eskilerdenim :)

Source

New member
Merhaba HackHell üyeleri

10 senedir siteye giriş yapmamıştım. Eski günleri hatırladım da vay be diyorum :) hayatımda ilk girdiğim üye olduğum forum sitesi www.hackhell.com olmuştur.

İsmim Gökhan ÖNSOY Atatürk Havalimanında çalışıyorum.

Artık siteye aktif olarak devam etmeyi düşünüyorum.

herkese iyi forumlar :) (bunu yazmayı bile özlemişim ya ) :durdurun

Sheriff16

New member
Geçen bi ara girmeye denedim kapalıydı site. Nerden nereye getirdiler siteyi.
nerden nereye getirdiler değil forum tekrar canlanabilir mod s.mod arkadaşlar geri geldiği taktirde forumda paylaşım yok admin ne yapsın yetkili kalmamış bölüm modları aktif değilken paylaşım yapılmıyorken nasıl eski haline gelebilir site anlamıyorum zaten hackhell hala marka değerini koruyor reklama ihtiyacı yok sitenin sadece aktiflik lazım bölüm mod larının geriye dönüp kaldıkları yerden paylaşımlarını yapması gerekir bütün yükü adminlere site sahiplerine yüklemek anlamsız geliyor bana

Swat_TR

Altın Üye
nerden nereye getirdiler değil forum tekrar canlanabilir mod s.mod arkadaşlar geri geldiği taktirde forumda paylaşım yok admin ne yapsın yetkili kalmamış bölüm modları aktif değilken paylaşım yapılmıyorken nasıl eski haline gelebilir site anlamıyorum zaten hackhell hala marka değerini koruyor reklama ihtiyacı yok sitenin sadece aktiflik lazım bölüm mod larının geriye dönüp kaldıkları yerden paylaşımlarını yapması gerekir bütün yükü adminlere site sahiplerine yüklemek anlamsız geliyor bana

Üyelik tarihlerimizi karşılaştır. Benden daha eski üye olan arkadaşlarda var onlarda benimle aynı fikirdeler. Zamanında gereksiz kişilere verilen gereksiz yetkilerin sonucu şuan sitenin durumu.

babafingo101

New member
Üyelik tarihlerimizi karşılaştır. Benden daha eski üye olan arkadaşlarda var onlarda benimle aynı fikirdeler. Zamanında gereksiz kişilere verilen gereksiz yetkilerin sonucu şuan sitenin durumu.
adam haklı beyler dağılın bende eskilerdenim :D hakket özleniyormuş lan bayadır girmemiştim doğum günü mesajı atmışlar saolsunlar fekat kaç senedir nerdesiniz bilader??? :sopa

fare_07

**forum haşeresi**
vuu gençler üyelik tarihimi yarıştırıyoz :)

RuTH

Altın Üye
Akıllı olun gençler :D