ASKER DAĞITIM İZNİN DE :d

poli

New member
SONUNDA BURDAYIM HEYYT BEAA EE ANLATIN BAKALIM ÖLEE ARASIRA GELİYODUK AMA ARTIK 7 GÜN BURDAYIM HEE BU ARADA DAĞITIMIM 28 MKNZ. TUĞ. BARIŞ GÜCÜ NE DÜŞTÜ ANKARALI OLCAZ ARTIK 1 SENE ARTIK ORDANDA YURT DIŞI FALAN ÖLEE GEZCEKMİŞİZ :D NEYSE LEM SİZLERİ AMMA ÖZLEMİŞİM GENEE HEE PASAKLII HADE SENLE GÖRUŞTÜKDE NERDE JACKAL DEVESİ HELE CASH SEN HİÇ GÖRUNME GÖZÜME NERDEYSE HİÇ ONLINE OLMUYOSUN MSN DE JACK DE 2 GÜNDÜR YOK İSPİK SEN NERELERDESİN YAA HERKESİ YAZAMADIM KUSURA BAKMAYI:goz: LEM ÖZLEDİM KARDEŞLERİM SİZİ HADE GELİN BAKALIM ARTIK BU ARADA FORUMUN YENİ TEMA YIKILIYO HARIKA OLMUS YAWW SİVİL HAYAT AMMA GÜZELMİŞ DEĞERİNİ ANLIYO İNSAN BİDE ASKERLİK DE ÇOK ZEVKLİ MUTLAKA GİDİN AMA BENİM GİBİ 5 SENE GEÇ YOKSA EĞLENEMESSİNİZ BEN ÇOK EĞLENDİM ÇAVUŞ TALİMGAHTA DARISI YAPMAYANLARIN BAŞINA DERR SİZLERE İİ FORUMLAR GEÇİRMENİZİ TEMENNİ EDERİMM :) :D :hhman:

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
canım benim 3 gündür yoktum umarım bende en kısa zamanda su adsl işini halledecem.

neyse daha cok görüşürüz :p

Gєηco

Altın Üye
hoşgeldin poli : )

sirine

New member
hosgeldın polı benım abımde barıs gucundeydı. suanda afganıstanda goreve gıttı. tuma askerlerımıze hayırlı teskereler dılıyorum.

εگмεя

Fuzuli Üye
ho$geldin poli

CHI€F

Kalpsiz
poli hosgelmissin hadi bakalım hayırlısı olsun bende az önce havalanından geldim amcaoğluda dağıtıma gitti onada kars düştü karsa gönderdik adamı :sigara:

Allah Türk askerini korusun hayırlı teskereler nasip etsin inşAllah ..

firatay

>>>> ALESTA
Hoş Geldin Askerlik Nasıl Gidiyor.Rahatmısın?

poli

New member
saolun arkadaşlarım ii valla askerlık tüm askerlere hayırlı tezkereler diliyorum askerlik rahat hiç anlatılanlar gibi deil yada bize si rastladı pc yi kullanıyosan direk s1 yazıcısı oluyon ve askerlık şak die bitiyo :D gelin gelin çok zevkli :D:D

poli

New member
PaSaKLI' Alıntı:
polliii hosgeldin de niye geldin yaw tam kurtulduk diyom yine geliyon :p
pişşt bızbızz senii ben sana 1 senedır demiyommu bana polliii deme die çirkin ördek seni :Sopa nerdesin kıs sen bugunden berı bakım msn e de anca geldin ii gezıyon bu aralar hee :D geldim işte kızım sen demiyomuydun gel özledik diee şimdi neden böle dion küserim hee cuma aksamına kadar burdayım mucks öptum senı jackalda olsaydı nerde yawww

pasaklı

New member
yaw gesiyom lunaparka falan gittim :p saka ettim ya seni osledim sen hep gel emi gitme biyere ( melekim ben melek) :p

poli

New member
şeytan gibi dimi hanı oda melek yaa o bakımdan ;) senı bende ösledım bızbızımm burdayım oyy kıyamamm ben sana

NeRoN_64

Banned
Hosgeldin Poli Sende Bakarsin Israile Gidersin :D:D

HTML