asker(ben) =) çarşı izninde

poli

New member
evet bakalım neler olmus böle girmeyeli arkadaşlar hepinizi çok özledim valla muhabbetınızı nerde kaldı o aksamları yaptımız muhabbetler burnumda tutuyo valla keşke diyorum zamanında gelseymışiz askere haybeye gıtmemısız bunca zaman. bu arada cash arkadasını gördum bızım bırlıkteymıs(murat) jackal pasaklı cash ispik chıef majeste ve diğerleri butun tanıdıklarım aksama kadar msn deyım ve hh deyım. Adını sayamadıım hh ailesi üyeleri hepinize ii forumlar çok özlemişim lem buraları :sigara: :sigara: :(

MAJESTE

Kadim Dost
bizde seni özledik la kanka bitirde gel ama vatan borcu çabuk bitermiş :p bıraktığın gibi devam ediyoruz aynı kadro ile yeni arkadaşlarımız katıldılar aramıza hörmetlerini sunarlar sana :p kendine çok iyi bak daima iyi kal

iSpiK

Kadim Dost
olm kalk git askersin 1 gün iznin var nette ne işin war...

viziteli ablalara ugra :p malum kac erkek birlikte yatıonuz :D

poli

New member
iSpiYonCu' Alıntı:
olm kalk git askersin 1 gün iznin var nette ne işin war...

viziteli ablalara ugra :p malum kac erkek birlikte yatıonuz :D
zuhaaaolm 25 kişilik koguslarımız hem ramazan mubarek gün töbe töbe:p. olm amasyada başka bişe yok :) ölee ırmak kenarında bı gez tamam bıtıyo nabalım olm özledık sizi geldik defe kıymet bilin:Sopa :p

iSpiK

Kadim Dost
hea iiyi janem gel gel... : )) bende senı ösledim :D

poli

New member
hojbulduk kardeşim baksana ne diyo bu ispik yaff :D

pasaklı

New member
poliiiiiiiiii cnm hosgeldin ahh ahhh nerde o eski gunler...senide unutmadik sahsen bizzat kendim ben seni cok ösledim:p

react

Admin
Süper Moderatör
hoşgeldin poliiiiiiiiiiii : )

poli

New member
teşekkur ederim hoşbuldum ama 1 saat sonra tekrar bırlıme döncem en cok da buna uyuz oluyorum pasaklı eev en çok seni ösledim:p hepinize kocaman sevgiler haftaya göreşmek üzere şimdi pasaklıyla jackala laf yetıstırıyorum msn de görusuruz byee
pasaklı bu da sana kıskanma emi
:Sopa
=)

eiffel

Forumun Kulesi
poli' Alıntı:
zuhaaaolm 25 kişilik koguslarımız hem ramazan mubarek gün töbe töbe:p. olm amasyada başka bişe yok :) ölee ırmak kenarında bı gez tamam bıtıyo nabalım olm özledık sizi geldik defe kıymet bilin:Sopa :p
hoşgeldin kardeş...yaw amasya da ne guzel bi şehirdir...hele o yıldırım beyazıt camisinde bi cuma namazı kılmıştım hayatta unutmam....gerçekten şehir cok guzel..gerci askerdeyken butun sehirler kafes gibidir ama sen yine de amasya nın tadını cıkar derim ben...ecdad hakkaten cok ihtimam gostermiş amasya ya ...Güzel bir şehir......

HTML